Biuro dla 5 osób w Spaces Marszałkowska

Numer ogłoszenia: 21
Lokalizacja Warszawa, ul. Marszałkowska 126/134, Mazowieckie
Cena brutto 1 zł
Powierzchnia 0 m2
IWG
885 670 850
zuzanna.calka@spacesworks.com
Rynek , do wynajęcia
Przeznaczenie: handlowy / usługowy
Typ budynku: budynek wolnostojący
Liczba pomieszczeń: 1
Piętro: 1

Media

prąd
woda
telefon
internet
ogrzewanie

Opis

Położone w samym sercu miasta - Spaces Marszałkowska to nowoczesne centrum biznesowe, które zapewnia idealne środowisko do rozwoju Twojej firmy. W najbliższym otoczeniu budynku znajdziesz liczne kawiarnie, restaruracje, sklepy i punkty usługowe, w których załatwisz wszystkie swoje sprawy lub znajdziesz idealne miejsce na lunch i krótką przerwę od pracy. A dzięki temu, że przystanki komunikacji miejsckiej oraz stacje obu warszawskich linii metra zlokalizowane są w jego podziemiach, z łatwością dotrzesz do każdego zakątka miasta.

Spaces Marszałkowska to miejsce spotkań przedsiębiorców, które inspiruje i sprzyja wzajemnej wymianie doświadczeń. Zorganizuj spotkanie w jednej z naszych wyjątkowych sal konferencyjnych lub nawiąż nowe znajomości w naszym Klubie Biznesowym przy filiżance pysznej kawy. Spaces ma wszystko czego Ci trzeba by przenieść Twoją firmę na wyższy poziom.

Razem z Twoją umową serwisową otrzymasz od nas pakiet usług, dzięki którym Ty będziesz mógł skupić się na prowadzeniu swojej firmy zaś nam zostawić prowadzenie swojego biura. Komplementarnie do każdej umowy dodajemy gratisowe karty członkowskie, które zapewnią Ci dostęp do części współdzielonych wszystkich naszych biur Regus oraz Spaces w Polsce i na świecie. Dzięki temu nawet w podróży służbowej czy awaryjnej sytuacji na urlopie będziesz mieć dostęp do profesjonalnej przestrzeni biurowej z pełnym umeblowaniem, internetem klasy biznesowej oraz wsparciem administracyjnym naszego zespołu.

W każdym przypadku w cenę biura wliczone są:

 • umeblowane i wykończone w najwyższym standardzie biuro z dostępem 24h na dobę, kontrolą dostępu i łączem internetowym (kabel, wifi)
 • spersonalizowaną obsługa naszej Recepcji i Kierownika Biura
 • dostęp do w pełni wyposażonej kuchni (lodówki, mikrofalówki, sztućce talerze, dbałość o czystość); istnieje też możliwość wykupienia pakietu dostępu do nielimitowanej kawy i herbaty
 • adres możliwy do wykorzystania w celach korespondencyjnych i/lub rejestracyjnych firmy
 • stacjonarny numer telefonu plus aparat klasy biurowej (rozmowy są jednak rozliczane, wedle faktycznego zużycia)
 • dostęp do Business Lounge'u (części wspólnej w biurach Regus) w dowolnym biurze na świecie
 • wszystkie media wliczone w cenę (elektryczność, ogrzewanie, klimatyzacja, woda) - za całe biuro gotowe do pracy co miesiąc otrzymują Państwo jedną czytelną fakturę
 • utrzymanie biura i części wspólnych, niezbędne naprawy
 • w pełni wyposażone i zadbane toalety
 • codzienne sprzątanie
 • darmowe, globalne członkostwo Membership Lounge dające dostęp do ponad 3000 lokalizacji Regus na całym świecie
 • zniżki na usługi kurierskie i artykuły biurowe
 • 10% zniżki na wynajem sal konferencyjnych przez aplikację (sale rezerwujemy samodzielnie przez aplikację online)

Dodatkowo dla każdej umowy zawartej na minimum 6 miesięcy dajemy możliwość personalizacji biura i skorzystania z dodatkowych elementów jego wyposażenia oferowanych w ramach projektu Design Your Office, które w 90% pozycji w okresie trwania umowy udostępniane są bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do współpracy!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.