Najczęściej odwiedzane (nieproduktywne) strony internetowe w czasie pracy

najczęściej odwiedzane nieproduktywne strony w czasie pracy

Znasz przysłowia: gdy kota nie ma, myszy harcują albo Pańskie oko konia tuczy…? Pytanie, czy dotyczą Twojej sytuacji w firmie? Jeśli prowadzisz biznes i zatrudniasz pracowników to być może zakładasz, że Ciebie ta sytuacja nie dotyczy, ale kolegi biznesmena już owszem. 😉

Czy oby na pewno wiesz, co Twoi pracownicy robią na firmowych komputerach? To, że siedzą przy biurkach, ruszają myszką i klikają coś na klawiaturze nie oznacza, że wysyłają maila do klienta. Może właśnie zdobywają kolejny poziom w ulubionej grze albo próbują zastrzelić wroga…

Powyższa sytuacja oznacza pusty przebieg dla Twojej firmy jak w kawale na budowie, gdzie pracownik jeździ z pustymi taczkami tam i z powrotem. Kierownik w końcu go pyta: dlaczego jeździsz z pustymi taczkami? - Bo szefie jest taki zapier***, że nie ma czasu nawet załadować!

A jak jest naprawdę w Twojej firmie? Dopóty się nie dowiesz, dopóki nie sprawdzisz. Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych (nieproduktywnych) stron internetowych, które są odwiedzane przez pracowników w czasie pracy.

Ranking powstał dzięki programowi do monitorowania komputera pracownika PROeye24

Zestawienie zostało opracowane na podstawie wyników zebranych przez aplikację PROeye24 oraz udostępnione dzięki uprzejmości prywatnej firmy, która zatrudnia ponad 300 pracowników w ramach tzw. pracy biurowej (coworking: 237 pracowników, praca zdalna: ok. 70 pracowników) i wdrożyła narzędzie PROeye24 do monitoringu pracy.

Warto nadmienić, że program PROeye24 to nie jest program służący wyłącznie do kontroli pracy i zwiększania produktywności pracy zespołu!

PROeye24 to narzędzie do monitoringu komputera pracownika, które pozwala również wypracować pozytywne zachowania wśród pracowników a zarazem wyeliminować negatywne działania w firmie (nieefektywne i niebezpieczne), a co za tym idzie, dostarcza niezbędnych informacji kogo warto nagradzać poprzez gratyfikację finansową.

monitorowanie komputera pracownika PROeye24

Ranking najpopularniejszych (nieproduktywnych) stron internetowych odwiedzanych przez pracowników w czasie pracy

1. World of Tanks

world of tanksźródło: worldoftanks.eu

2. Chess

chessźródło: chess.com

3. Kurnik

kurnik gry onlineźródło: kurnik.pl

4. Big Farm

big farmźródło: bigfarm.goodgamestudios.com

5. Demotywatory

demotywatoryźródło: demotywatory.pl

6. World Series of Poker

wsopźródło: playWSOP.com

7. Plemiona

plemionaźródło: plemiona.pl

Stwórz własny ranking w swojej firmie

Zaskoczyły Cię wyniki? Sprawdź w swojej firmie jak kształtuje się aktualny ranking. 😊 Przetestuj bezpłatnie przez 14 dni narzędzie do kontroli pracy zdalnej PROeye24.

monitorowanie komputera pracownika PROeye24

 

Jeśli uważasz, że niniejszy artykuł jest wartościowy to udostępnij go proszę (na dole znajdują się przyciski udostępnienia w mediach społecznościowych 👇). Dzięki Twojej pomocy dotrze on do większej liczby osób.

Artykuły o pracy zdalnej, które mogą Cię zainteresować:

Więcej