Program Firma Roku 2021 rozpoczęty. Zapraszamy do udziału!

program Firma Roku 2021

Trwa nabór do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu Firma Roku, którego organizatorem jest Certyfikacja Krajowa. 

Ideą Programu jest nominacja, weryfikacja i finalnie wybór najlepszych podmiotów, produktów i usług w Polsce. Podmioty te cieszą się dobrą renomą wśród kontrahentów, jak również uznaniem wśród klientów w Polsce i nie tylko.

Firma Roku to synonim najwyższej jakości i profesjonalnego podejścia do klienta!

firma roku 2021 logo

Laureatom Programu, wybranym w drodze weryfikacji, zostanie nadany tytuł Firma Roku 2021 / Produkt Roku 2021 oraz wręczone statuetki wraz z rocznym pakietem intensywnej promocji. To podmioty i produkty spełniające najwyższe standardy na rynku – bezpieczne, godne zaufania i polecenia.

Program kierowany jest do firm z wszystkich gałęzi gospodarki. Tytułem Firma Roku / Produkt Roku cieszą się popularnością w wielu branżach produkcyjnych, dystrybucyjnych, jak i usługowych.

Przystąpienie do programu daje liczne korzyści. Laureaci otrzymują tytuł, statuetkę oraz licencję upoważniającą do posługiwania się rozpoznawalnym logiem promocyjnym. Jest to skuteczne narzędzie PR-owe i marketingowe, budujące pozytywny wizerunek firmy, dające przewagę w rozmowach handlowych, zwiększające zainteresowanie ofertą oraz uwiarygadniające pozycję firmy w relacjach biznesowych. 

Kategorie Programu:

  • Firma Roku 2021
  • Produkt Roku 2021

Jeśli chcesz, by Twój biznes rozwijał się szybciej i efektywniej, jeśli chcesz zyskać przewagę nad konkurencją i mocniejszą pozycję w rozmowach handlowych – zgłoś się jeszcze dziś! 

Wśród laureatów z lat ubiegłych są m.in.:

DPD Polska, Budimex SA, CarSolutions, Producent Basenów Ogrodowych ABATEC, DLF, Emerson Polska, ERJOX, Herbapol, Hollywood, IGLOTECH, JANTEX, Miejskie Zakłady Autobusowe, Nuctech, QUADRUM S.A., Soldent, Sun&Fan, Symico, Lubiana S.A., Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. i wielu inni.

Certyfikacja Krajowa od ponad 15 lat zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców, szczególnie małych i średnich firm, w realizacji potrzeb związanych z budowaniem świadomości marki i wyróżnieniem na tle konkurencji.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z informacjami na stronie: http://certyfikacjakrajowa.org.pl/firma-roku

 

Zapraszamy,
Portal WlasnyBiznes.pl, Patron Medialny

  • Wydarzenia biznesowe

Gotowe pomysły na biznes

Zamów bezpłatny terminal płatniczy lub porównaj swoje dotychczasowe prowizje. SPRAWDŹ OFERTĘ »