I Kongres Płatności i Otwartych Finansów, Warszawa, 14 marca 2024 r.

I Kongres Płatności i Otwartych Finansów 2024

Jakie będą płatności przyszłości? Jak tworzyć regulacje prawne, by z jednej strony dbać o bezpieczeństwo konsumentów, ale z drugiej - nie zahamować dynamicznego rozwoju sektora usług płatniczych? To podstawowe pytania, na które odpowiedzi będą szukać ekspertki i eksperci zaproszeni do udziału w debatach podczas Kongresu Płatności i Otwartych Finansów.

Kongres Płatności i Otwartych Finansów to wydarzenie, które pojawiło się kalendarzu ZPF w 2024 r. Stanie się przestrzenią do dyskusji na temat szans, ale także wyzwań, przed którymi stoi rynek usług płatniczych w Polsce. Udział w Kongresie to doskonała okazja m.in. dla kadry zarządzającej i menedżerów z instytucji finansowych do tego, by zdobyć nowe informacje i wymienić się doświadczeniami.

Zachęcamy do zapoznania się z programem Kongresu: https://zpf.pl/kongres-platnosci-i-otwartych-finansow/

Organizator

Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce to organizacja pracodawców w branży finansowej. W skład ZPF wchodzi obecnie blisko 100 podmiotów reprezentujących najważniejsze sektory rynku. To m.in. banki, ubezpieczyciele, instytucje pożyczkowe, biura informacji gospodarczej, pośrednicy finansowi, podmioty zarządzające wierzytelnościami, organizatorzy crowdfundingu udziałowego. 

Od ponad 20 lat ZPF działa na rzecz rozwoju rynku finansowego w Polsce i podnoszenia standardów etycznych w branży. ZPF występuje aktywnie jako partner społeczny w polskich i unijnych procesach legislacyjnych. ZPF należy do Rady Rozwoju Rynku Finansowego, powołanej przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej, a także reprezentuje polskie instytucje finansowe w UE.

ZPF ma w swoim dorobku badawczym kilkaset raportów branżowych. Organizuje kongresy, szkolenia i wiele innych projektów dla przedstawicieli branży finansowej. Prezesem ZPF jest Marcin Czugan, radca prawny. W latach 2015-2017 przewodniczył Komitetowi Prawno-Politycznemu EUROFINAS (European Federation of Finance House Associations) w Brukseli, największej organizacji zrzeszającej kredytodawców kredytu konsumenckiego w Europie. Obecnie wchodzi również w skład jej zarządu.

Kontakt do organizatora

  • Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce
  • Sara Pawowicz - Młodszy Manager Projektów
  • tel. 797 775 101
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału
Portal WlasnyBiznes.pl, Patron Medialny

  • Wydarzenia biznesowe

Gotowe pomysły na biznes

Zamów bezpłatny terminal płatniczy lub porównaj swoje dotychczasowe prowizje. SPRAWDŹ OFERTĘ »