Konferencja Future of Payments, Warszawa, 30.11.2023 r.

konferencja Future of Payments 2023

Pierwsza konferencja „Future of Payments” odbędzie się już 30 listopada br. w Crowne Plaza – The HUB w Warszawie.

Zaproszeni eksperci będą rozmawiać o tym, jak wykorzystać sztuczną inteligencję w płatnościach, o trendach w technologii i regulacjach płatniczych oraz ich wpływie na doświadczenie klienta i cyberbezpieczeństwo.

Wśród gości znajdują się przedstawiciele banków, organizacji płatniczych, agentów rozliczeniowych i fintechów, których działalność ma istotny wpływ na kierunki i stopień digitalizacji rynku płatności.

Konferencję otworzy prelekcja i dyskusja moderowana przez Chrisa Skinnera – jednego z najważniejszych komentatorów rynku cyfrowych transakcji w Europie.

Przygotowaliśmy niezwykle merytoryczny program debat i prezentacji, które zapewnią uczestnikom potężną dawkę wiedzy na temat kierunków rozwoju cyfrowych płatności w najbliższych latach - mówi Joanna Erdman, prezes zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa, organizatora Future of Payments.

Na scenie pojawią się przedstawiciele najważniejszych firm i instytucji, które swoją działalnością nadają ton zmianom zachodzącym w naszej branży. Program wydarzenia dotyka bardzo różnych zagadnień związanych z innowacyjnymi płatnościami. W równym stopniu interesują nas kwestie związane z rozwojem płatności z użyciem AI,poprawą doświadczenia klienta, biometrią czy cyberbezpieczeństwem - dodaje Joanna Erdman.

Co w programie Future of Payments?

W agendzie konferencji znalazło się siedem prezentacji i dziesięć dyskusji. Wydarzenie otworzy sesja wprowadzająca z udziałem gościa specjalnego – Chrisa Skinnera. Przewodniczący europejskiego forum The Financial Services Club i Nordic Finance Innovation przywita się z uczestnikami wykładem pt. „Nasza przyszłość jest tam, gdzie nie myślimy o płatnościach, ale płatności myślą za nas” i moderacją dyskusji o przyszłości pieniądza – udział wezmą w niej przedstawiciele ING Banku Śląskiego, , Mastercard, VISA oraz Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Program konferencji uzupełnią dyskusje i prelekcje w czterech obszarach:

  1. Sztuczna inteligencja i nowe technologie w płatnościach,
  2. Budowa doświadczenia klienta,
  3. Cyberbezpieczeństwo – człowiek w obliczu technologii,
  4. Open finance i waluty cyfrowe.

Udział potwierdziło 35 prelegentów, wśród nich m.in. Marta Życińska z Mastercard, Mateusz Oleksy z Visa, Agnieszka Wachnicka ze Związku Banków Polskich, Joanna Seklecka z eService, Daniel Jarząb z PayEye, Robert Bednarski z Biura Smart City Wrocław czy Błażej Szczecki z Pekao SA. Moderatorami dyskusji będą z kolei: dziennikarz ekonomiczny Łukasz Grass, Zbigniew Wiśniewski z Fundacji Polska Bezgotówkowa, bloger Artur Kurasiński, Arkadiusz Szulczyński z Emphaty Rocks, Wojciech Iwański z kancelarii SKS Legal oraz Artur Kuliński z Google.

- Uczestnicy mogą liczyć na solidną dawkę wiedzy o tym, co czeka płatności bezgotówkowe w niedalekiej przyszłości. Jako pierwsi zyskają również dostęp do raportu „Future of Payments”, który premierowo zaprezentujemy tuż po konferencji. Jednak nie ograniczamy się tylko do teorii. Przygotowujemy również strefę innowacji, w której nasi Partnerzy będą prezentować swoje rozwiązania. To świetna szansa na sprawdzenie w praktyce pomysłów, z których lada moment będą korzystały firmy i konsumenci – dodaje Joanna Erdman.

Pełna agenda konferencji, prezentacja prelegentów oraz formularz rejestracyjny dla zainteresowanych obecnością na wydarzeniu znajdują się na stronie internetowej www.futureofpayments.pl. 

Udział w konferencji jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Zapraszam, 
Maciej Makowskiekspert ds. terminali płatniczych

  • Wydarzenia biznesowe

Gotowe pomysły na biznes