Forum Rozwoju Branży Konopnej - KANABIZ, Warszawa, 21 kwietnia 2022 r.

Kanabiz Forum Rozwoju Branży Konopnej 2022

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w drugiej edycji konferencji Forum Rozwoju Branży Konopnej, którą objęliśmy patronatem medialnym. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. w Warszawie, w przestrzeni CIC Venture, Varso Place, w godzinach 13:00 – 17:00. W Kanabiz biorą udział wyłącznie właściciele biznesów konopnych i jest to jedyna w Polsce impreza branżowa B2B dla branży konopnej. 

Tematem przewodnim Forum Rozwoju Branży Konopnej będzie potencjał wzrostu znaczenia sektora w kontekście nowych przepisów oraz marketing w branży objętej zakazem reklamy, czyli działania wspierające e-commerce i marketing sklepów internetowych. Impreza promuje wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy właścicielami biznesów konopnych i jest to jedyne wydarzenie branżowe w Polsce umożliwiające networking biznesowy w tym obszarze.

Uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania relacji z podwykonawcami i dostawcami usług, tworzenia sieci kontaktów i pozyskiwania nowych partnerów. Tutaj właściciele sklepów konopnych mają szansę poznać dostawców, a producenci wyrobów mogą rozszerzać kanały sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

W konferencji wystąpią eksperci i liderzy opinii posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, między innymi Piotr Liroy Marzec CEO Liroyal, Andrzej Dołecki Prezes Zarządu Wolne Konopie, Monika Koźlakiewicz Dyrektor KOWR, Krzysztof Rutkowski Prezes Zarządu KDCP, Dariusz Nowak Co-Founder Orbis Cannabis, Marta Łanoch z FoodMedLaw, Beata Martin Voces i Filip Bloch Prezes Zarządu MaryGo.

W wydarzeniu biorą udział uczestnicy rynku konopnego, tj. plantatorzy, producenci wyrobów konopnych, farmaceutycznych, ale również tekstylnych, spożywczych, kosmetycznych i budowlanych; oraz właściciele sklepów online i stacjonarnych, hurtownicy, właściciele laboratoriów, otoczenie biznesu uwzględniające doradców, prawników, farmaceutów i pracowników ochrony zdrowia.

W ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja konferencji Forum Rozwoju Branży Konopnej - Kanabiz. Ożywione dyskusje przedstawicieli różnych obszarów branży konopnej przyniosły wiele wskazówek i kierunków rozwoju tego obszaru rynku. W wydarzeniu na żywo wzięło udział ponad 120 przedsiębiorców - przedstawicieli biznesów konopnych.

Tegoroczne wydarzenie składa się z części wystąpień merytorycznych i strefy networkingu „Galeria Konopna”, zaplanowanych na godziny 13:00-17:00. Bezpośrednio po wydarzeniu organizatorzy zapraszają na Thursday Gathering, imprezę networkingową dla przedsiębiorców i startupów, która rozpoczyna się o 17:00 i trwa trzy godziny. Goście Kanabiz będą zarejestrowani automatycznie na obydwa wydarzenia.

Rejestracja

  • Termin: 21.04.2022 r. w Warszawie, w przestrzeni CIC Venture, Varso Place, w godzinach 13:00 – 17:00
  • Liczba miejsc do udziału na żywo jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Link do bezpłatnej rejestracji 👉 FORMULARZ REJESTRACJI

Kontakt do organizatora

  • Agencja City Sp. z o.o.
  • tel. 888 770 651
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • link do wydarzenia: www.kanabiz.pl

konferencja kanabiz logo

 

Zapraszamy do udziału i współtworzenia z nami cyklicznej imprezy branżowej!
Portal WlasnyBiznes.pl, Patron Medialny

  • Wydarzenia biznesowe

Gotowe pomysły na biznes