Zainspiruj się najlepszymi w biznesie. European Start-Up Days 2018

ING Bank Śląski drugi rok z rzędu transmituje European Start-up Days w internecie. Najciekawsze wydarzenie dla przedsiębiorczych w Polsce towarzyszy Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu.

W 2017 roku po raz pierwszy transmitowaliśmy European Start-up Days. Dzięki naszej transmisji, każdy miał dostęp do wiedzy, którą dzielili się praktycy i paneliści w katowickim Spodku. Dzięki temu, impreza rozszerzyła swój zasięg. Zainteresowanie było spore, co potwierdziło nasze przekonanie, że jest to wyjątkowe wydarzenie dla przedsiębiorczych, gdzie mały biznes ma szansę spotkać się z dużym. Liczymy na to, że wiedza z tegorocznej edycji tak samo jak w ub r. zainspiruje przedsiębiorczych do zakładania i rozwijania firm. Dlatego transmitujemy online to wydarzenie - powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

 „Zainspiruj się najlepszymi w biznesie” to hasło, którym ING Bank Śląski zachęca właścicieli firm i osoby, które mają pomysł na startup do oglądania European Start-up Days na żywo, w internecie.

Bank będzie transmitować panele, wystąpienia i wykłady z dwóch majowych dni. Śledząc transmisję, będzie można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, m.in. jak promować firmę online, jak wykorzystać eko trend w rozwoju biznesu, jak zdobywać klientów mimo przeszkód.

Od dawna jest nam po drodze z małym i innowacyjnym biznesem. Mamy historię współpracy m.in. z Migam, InviPay. W tym roku rozwijamy bramkę płatniczą iMoje i odroczone płatności z Twisto. Stale poszukujemy nowych partnerów z którymi budujemy sojusz win-win. European Startup Days to idealne miejsce na takie spotkania. Tegoroczna edycja jest dla nas ważna jeszcze z innego powodu. Zrównoważony rozwój oraz promowanie produktów i rozwiązań proekologicznych jest nam bardzo bliskie. Mamy nadzieję, że dedykowane eko panele i dyskusje przyczynią się do powstania kolejnych pomysłów - jak wspólnymi siłami pracować nad pozytywną zmianą – dodała Barbara Pasterczyk.

Transmisja online z European Start-Up Days, 15 i 16 maja br., na www.ingbank.pl/startup2018

european startup days 2

  • Wydarzenia biznesowe

Gotowe pomysły na biznes