Zdrowa Krowa otwiera restaurację w Złotych Tarasach

Zdrowa Krowa restauracja Złote Tarasy

Sieć Zdrowa Krowa już wkrótce powiększy się o nowy lokal. Tym razem będzie to punkt usytuowany na pierwszym piętrze warszawskich Złotych Tarasów. Jego właścicielem jest franczyzobiorca sieci, który prowadzi obecnie dwie restauracje – Zdrowa Krowa Warszawa Wola oraz Smile&Wine Port Praski.

– Złote Tarasy to jedna z najlepszych lokalizacji, jeśli chodzi o centra handlowe w Polsce. Usytuowanie w absolutnym centrum Warszawy jest podwójnie atrakcyjne dla gastronomii, ze względu bliskość dworca PKP i obecność podróżnych oraz osób przychodzących do galerii na zakupy czy jedzenie. Nie bez znaczenia jest tu również bliskość biur – zwraca uwagę Michał Kuczyński, franczyzobiorca Zdrowej Krowy.

–Kiedy Złote Tarasy zgłosiły się do nas z propozycją wynajęcia lokalu, od razu się tym zainteresowałem. Dzisiaj, kiedy gastronomia boryka się ze zmniejszonymi obrotami i wysokimi kosztami, liczba klientów w dobrych galeriach handlowych nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. Dobór najemców w Złotych Tarasach jest bardzo dobry, co wpływa na wysoki ruch. Dzięki temu, że jesteśmy siecią, rozpoczęliśmy rozmowy ze Złotymi Tarasami, które były zainteresowane wprowadzeniem dokładnie takiego konceptu, jaki oferujemy - dodaje Michał Kuczyński.

POSTAW NA SWÓJ BIZNES I OTWÓRZ RESTAURACJĘ ZDROWA KROWA 

franczyza restauracja zdrowa krowa

Nowa restauracja specjalizować się będzie w kuchni amerykańskiej, opartej na burgerach ze starannie wyselekcjonowanej wołowiny. Oprócz klasycznych dań mięsnych będzie oferować, podobnie jak w istniejących restauracjach, także dania vege, keto, paleo, steki i sałatki. Punkt serwować będzie ponadto menu śniadaniowe oraz dania dla dzieci. Otwarcie planowane jest już na przełom marca i kwietnia.

– Podstawą naszej kuchni jest wysokiej jakości wołowina, ale systematycznie rozszerzamy ofertę o dania vege. Obserwujemy też trendy flexitarian, nurt keto czy paleo. Chcemy w ten sposób docierać do świadomych konsumentów, dla których liczy się zdrowa dieta i troska o środowisko naturalne – przekonuje Robert Kuc, CEO sieci.

– Restauracja w Złotych Tarasach z pewnością wpłynie na rozpoznawalność marki. Dodatkowo wpisuje się w nasz plan rozwoju i cele, jakie stawiamy sobie na 2023 rok. Planujemy utworzenie co najmniej kilku nowych punktów, w tym food trucków, startujemy ponadto z markami wirtualnymi. Pracujemy też nad centralizacją dostaw oraz employer brandingiem - komentuje Robert Kuc.

restauracja zdrowa krowa franczyza

Sieć Zdrowa Krowa liczy 13 restauracji w Polsce. Franczyzobiorcy mają do wyboru trzy modele współpracy: Zdrowa Krowa, Zdrowa Krowa Slow Street Food oraz restauracja premium Smile&Wine. Obecnie sieć poszukuje partnerów, którzy chcą otworzyć swój lokal m.in. w Fuzji Łódź.

Więcej informacji na temat współpracy można uzyskać na naszym profilu 👉 Zdrowa Krowa - oferta franczyzowa

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes