YASUMI - franczyza inna niż wszystkie

franczyza Yasumi inne niż wszystkie

YASUMI to jedna z największych sieci w branży beauty&SPA. Klientów przyciąga wysoką jakością usług, franczyzobiorców opieką, jaką ich otacza. Tworzy przyjazną społeczność, a każdy jej członek pracuje na wspólny sukces. O wyjątkową atmosferę dba sama założycielka marki i wiceprezes zarządu, Zofia Bydałek.

Każdy franczyzobiorca jest członkiem naszej społeczności, dlatego dbamy o niego i wspieramy go tak długo, jak tego potrzebuje – mówi Zofia Bydałek.

– To istotne, by franczyzobiorca dobrze i bezpiecznie się z nami czuł. Dlatego zawsze może się do nas zwrócić o radę i pomoc. Po co ma tracić czas i energię na problemy, które są nam dobrze znane i mamy je już rozpracowane. Partnerom przekazujemy całe know-how naszego biznesu, ale też chronimy przed popełnianiem błędów. Pomagamy wybrać lokal, dobrać sprzęt i kosmetyki, szkolimy personel. Dzielimy się też naszymi sprawdzonymi narzędziami marketingowymi - kontynuuje Zofia Bydałek.
 

OTWÓRZ WŁASNY INSTYTUT YASUMI!

franczyza yasumi

Przyjazna atmosfera i wsparcie są istotne dla franczyzobiorców. Jednak dla klientów gabinetów YASUMI liczy się coś innego.

Po pierwsze - chcą usług na wysokim poziomie. Nie bez powodu marka została laureatem konkursu Businesswoman&Life, w którym przyznano jej tytuł Lidera Systemów Franczyzowych.

– Wysoka jakość usług to podstawa. W tak licznej społeczności jak YASUMI szczególnie musimy o nią dbać. Jedno słabe ogniwo osłabia całą sieć. Każdy członek to wie. To powoduje, że tym bardziej dbamy o siebie nawzajem i w tym tkwi nasza siła – dodaje z uśmiechem Zofia Bydałek.

Po drugie - klienci mają ściśle określone oczekiwania. Sieć YASUMI oferuje coś, czego współcześnie bardzo potrzebujemy. Nie tylko specjalistyczne kosmetyki, japońskie rytuały piękna, nowoczesne zabiegi poprawiające urodę, ale przede wszystkim relaks.

– Nadmiar stresu, który nam towarzyszy niemal każdego dnia, trzeba gdzieś rozładować, inaczej ucierpi nasze zdrowie, nasi bliscy – kontynuuje Zofia Bydałek.

– Dlatego skupiamy się na łączeniu pielęgnacji urody z głębokim odpoczynkiem, co daje wspaniałe efekty. Nasze salony oferują rytuały pielęgnacyjne, które są jak odprężające wakacje. Idea relaksu towarzyszyła nam od początku istnienia YASUMI i dziś mogę powiedzieć, że opanowaliśmy ją do perfekcji. Rytuały "Japoński spacer po lesie", czyli masaż ciała stemplami ryżowo-leśnymi, czy liftingujący masaż twarzy ceramicznymi łyżeczkami „Osaji” przynoszą korzyści urodzie, a jednocześnie odprężają ciało i umysł. Zmniejszają poziom kortyzolu - hormonu stresu, podnoszą poziom endorfin - hormonów szczęścia. A dodatkowo po każdym z nich klient dostaje pominek – naturalny, leśny termofor oraz ceramiczne łyżeczki do domowego masażu twarzy – kończy Zofia Bydałek. 

Więcej informacji na temat współpracy można uzyskać na naszym profilu 👉 YASUMI - oferta franczyzowa

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes