"Straszne" słodycze dostępne w sieci franczyzowej Fit Cake

Halloween Fit Cake franczyza

Fit Cake, największa polska sieć nie-cukierni, nie przestaje zadziwiać. Na Halloween przygotowała iście upiorne menu. Oczywiście bez cukru. Rozsmakujcie się w galaretowatych mózgach, piankowych gałkach ocznych i krwistych wypiekach, ale strzeżcie się hrabiego Cukrulli!

Co roku mamy wielki fun z przygotowywania specjalnych słodyczy na halloweenowy okres. Można tu się wykazać naprawdę dużą kreatywnością i poczuciem humoru – mówi Rafał Kościuk, właściciel franczyzy Fit Cake, który na zdjęciach promujących tegoroczne menu wciela się w złego hrabiego Cukrullę o wampirzym uzębieniu.

Fit Cake Halloween 2022

– Poza tym, że lubimy się bawić, traktujemy tę ofertę trochę edukacyjnie – dodaje Rafał Kościuk - Ponieważ Halloween, amerykańskie święto, obchodzą w Polsce głównie nastolatkowie i dzieci. W Fit Cake mogą zobaczyć, że prozdrowotne słodycze bez cukru wcale nie muszą być nudne, ba mogą być bardziej cool do tych tradycyjnych – zarówno jeśli chodzi o smak jak i wygląd.

Cóż więc tym razem zaserwują nie-cukiernie Fit Cake? W tym roku motywem przewodnim będzie alchemia. Zapowiada się kolorowo i intensywnie jak na Halloween w Nowym Orleanie, ale też wyjątkowo strasznie!

Fit Cake oferta Halloween

- Mózgi w formalinie, zakrwawione ucięte palce oraz przekrwione gałki oczne…. brzmi creepy, ale to tak naprawdę nic innego niż pyszne słodkości bez cukru. Mózg w formalinie zamknięty w słoiku to jogurtowa pianka z owocami zatopiona w galaretce z kiwi. Krwawe mózgi, czaszki i przekrwione gałki oczne na patyczkach to nasze cake popsy i cakesicles, które na co dzień można dostać u nas w wersji fit oraz keto – ale tym razem dostępne są w strasznym przebraniu. Zakrwawiony mózg o smaku oreo - brzmi i wygląda kuriozalnie, a smakuje obłędnie – zachwala Ewelina Choińska twórczyni strasznych słodyczy i współwłaścicielka sieci.

31 października wszystkie bezcukrowe ciasta Fit Cake będą ociekać truskawkową krwią, a jeśli któremuś z grasujących tego wieczoru wampirów będzie mało, dostanie dodatkową porcję na wynos - w strzykawce...

franczyza Fit Cake Halloween 2022

- Ja zaś będę tym złym, czyli Hrabią Cukrullą – przyznaje się Rafał Kościuk – I moją rolą będzie przypominać wszystkim cukroholikom, że cukier zabija! Jeśli więc ktoś nie chce, by jego mózg skończył tak jak nasze słodycze niech czym prędzej się przerzuci na te z Fit Cake. W nich nie ma grama cukru.

Halloweenowe przysmaki będzie można dostać w ponad 50 lokalach sieci już od 29 października. Ilość ograniczona.

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes

Zamów bezpłatny terminal płatniczy lub porównaj swoje dotychczasowe prowizje. SPRAWDŹ OFERTĘ »