"Straszne" słodycze dostępne w sieci franczyzowej Fit Cake

Halloween Fit Cake franczyza

Fit Cake, największa polska sieć nie-cukierni, nie przestaje zadziwiać. Na Halloween przygotowała iście upiorne menu. Oczywiście bez cukru. Rozsmakujcie się w galaretowatych mózgach, piankowych gałkach ocznych i krwistych wypiekach, ale strzeżcie się hrabiego Cukrulli!

Co roku mamy wielki fun z przygotowywania specjalnych słodyczy na halloweenowy okres. Można tu się wykazać naprawdę dużą kreatywnością i poczuciem humoru – mówi Rafał Kościuk, właściciel franczyzy Fit Cake, który na zdjęciach promujących tegoroczne menu wciela się w złego hrabiego Cukrullę o wampirzym uzębieniu.

Fit Cake Halloween 2022

– Poza tym, że lubimy się bawić, traktujemy tę ofertę trochę edukacyjnie – dodaje Rafał Kościuk - Ponieważ Halloween, amerykańskie święto, obchodzą w Polsce głównie nastolatkowie i dzieci. W Fit Cake mogą zobaczyć, że prozdrowotne słodycze bez cukru wcale nie muszą być nudne, ba mogą być bardziej cool do tych tradycyjnych – zarówno jeśli chodzi o smak jak i wygląd.

Cóż więc tym razem zaserwują nie-cukiernie Fit Cake? W tym roku motywem przewodnim będzie alchemia. Zapowiada się kolorowo i intensywnie jak na Halloween w Nowym Orleanie, ale też wyjątkowo strasznie!

Fit Cake oferta Halloween

- Mózgi w formalinie, zakrwawione ucięte palce oraz przekrwione gałki oczne…. brzmi creepy, ale to tak naprawdę nic innego niż pyszne słodkości bez cukru. Mózg w formalinie zamknięty w słoiku to jogurtowa pianka z owocami zatopiona w galaretce z kiwi. Krwawe mózgi, czaszki i przekrwione gałki oczne na patyczkach to nasze cake popsy i cakesicles, które na co dzień można dostać u nas w wersji fit oraz keto – ale tym razem dostępne są w strasznym przebraniu. Zakrwawiony mózg o smaku oreo - brzmi i wygląda kuriozalnie, a smakuje obłędnie – zachwala Ewelina Choińska twórczyni strasznych słodyczy i współwłaścicielka sieci.

31 października wszystkie bezcukrowe ciasta Fit Cake będą ociekać truskawkową krwią, a jeśli któremuś z grasujących tego wieczoru wampirów będzie mało, dostanie dodatkową porcję na wynos - w strzykawce...

franczyza Fit Cake Halloween 2022

- Ja zaś będę tym złym, czyli Hrabią Cukrullą – przyznaje się Rafał Kościuk – I moją rolą będzie przypominać wszystkim cukroholikom, że cukier zabija! Jeśli więc ktoś nie chce, by jego mózg skończył tak jak nasze słodycze niech czym prędzej się przerzuci na te z Fit Cake. W nich nie ma grama cukru.

Halloweenowe przysmaki będzie można dostać w ponad 50 lokalach sieci już od 29 października. Ilość ograniczona.

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes

Artykuły o terminalach płatniczych, które mogą Cię zainteresować:

Więcej
  • Własny terminal płatniczy bez abonamentu czy najem urządzenia od operatora?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Niejeden przedsiębiorca zastanawia się, czy kupić terminal płatniczy na własność, aby nie płacić miesięcznego abonamentu lub kompleksowo skorzystać z usług operatora płatności bezgotówkowych i postawić na dzierżawę. Firmy sprzedające urządzenia będą zachwalać opcję z własnym terminalem, zaś przedstawiciele operatora płatności bezgotówkowych będą wskazywać na najem.  Kogo zatem słuchać? Na szczęście nie musimy wsłuchiwać się w głosy perswazji i argumenty sprzedażowe, tylko można policzyć, które rozwiązanie będzie najlepsze. 

  • Ile kosztuje terminal płatniczy? Opłaty za dzierżawę terminala, prowizje…

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Koszty zawsze wywołują emocje i różnie na nie reagujemy. Wśród przedsiębiorców znajdą się świadomi przedstawiciele, którzy wiedzą, że za jakość trzeba zapłacić i nie ma nic za darmo; jak i tacy, którzy uważają, że terminale płatnicze powinny być bezpłatne przez cały okres współpracy.  Tego typu oczekiwania miałyby racje bytu, gdyby urządzenia, serwis gwarancyjny, systemy rozliczeniowe, serwery, pracownicy i dziesiątki niezbędnych zasobów nic nie kosztowały.  Niestety rzeczywistość jest zgoła odmienna. Zatem, czy reklamy z hasłami „terminal płatniczy za 0 zł” wprowadzają w błąd? Przecież nie ma nic za darmo! Za chwilę odpowiem na to pytanie, napiszę również kilka słów o programie PWOB i na końcu przedstawię koszty związane z użytkowaniem terminala płatniczego, na które składają się zasadniczo 3 kategorie: koszty dzierżawy terminala, prowizje od transakcji, dodatkowe opłaty stosowane przez poszczególnych operatorów.

  • Aktywność terminali w programie Polska Bezgotówkowa wzrasta

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Fundacja Polska Bezgotówkowa kończy kolejny rok działalności z dalszym wzrostem aktywności terminali płatniczych w ramach prowadzonego Programu Polska Bezgotówkowa. Na przestrzeni minionego roku Fundacja odnotowała znaczący wzrost w liczbie zrealizowanych transakcji, których tylko w 2023 r. było blisko pół miliarda. Do końca grudnia 2023 r. do Programu Polska Bezgotówkowa dołączyło blisko 460 tys. podmiotów, w których łącznie zainstalowano ponad 610 tys. urządzeń do przyjmowania płatności cyfrowych. Za pomocą terminali tradycyjnych i tych w telefonie, zrealizowano od początku trwania Programu blisko 1,8 mld transakcji płatniczych na łączną kwotę przekraczającą 110 mld zł. Wśród mikroprzedsiębiorców największy przyrost liczbowy i procentowy urządzeń odnotowano w branży kosmetycznej (+13,3%), a najwyższy wzrost transakcyjny rok do roku (+31,9%) osiągnęły branże związane z ochroną zdrowia. Pod względem wzrostu liczby transakcji w ostatnim roku wyróżniły się: branża edukacyjna (+28,3%) oraz usługowa (+25,4%).

  • Czy przedsiębiorcy boją się zmieniać operatorów terminali płatniczych?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Odpowiadając jednym słowem na tytułowe pytanie (bazując na moim dotychczasowym doświadczeniu biznesowym) mogę stwierdzić, że: tak! Przedsiębiorcy raczej niechętnie zmieniają partnerów biznesowych, w tym dostawców terminali płatniczych.  Obawa przed zmianą nie dotyczy tylko właścicieli firm, to powszechnie występujące uczucie, które może obejmować różne sfery życia, takie jak biznes, praca, relacje czy sytuacje osobiste. Ludzie często odczuwają niepokój lub strach wobec nieznanych sytuacji, ponieważ zmiana może być trudna do przewidzenia i wymagać dostosowania się do nowych warunków. Jednakże zmiana może być również postrzegana jako szansa na rozwój i nowe możliwości. Te podejście jest bliższe przedsiębiorcom, którzy na co dzień muszą zmagać się z niepewnym jutrem a mimo to poszukują innowacji; aczkolwiek nie brak konserwatystów, którzy próbują utrzymać status quo i pozostać w sferze komfortu. 

  • Jaką umowę na terminal płatniczy warto podpisać? 

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Jeśli zainteresował Cię ten artykuł to oznacza, że potrzebujesz terminal płatniczy do firmy. Prawdopodobnie jesteś na etapie rozmów z poszczególnymi operatorami płatności bezgotówkowych i analizujesz stawki prowizyjne, czego zwieńczeniem będzie podpisanie umowy współpracy.  Pamiętaj, że podczas wyboru dostawcy terminali płatniczych znaczenie mają nie tylko warunki handlowe i serwis, ale również okres trwania umowy, czas wypowiedzenia i ewentualne kary finansowe za wcześniejsze rozwiązanie umowy.

  • Gdzie Polacy chcą płacić bezgotówkowo?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Polacy coraz częściej korzystają z płatności bezgotówkowych, ale wciąż są miejsca, gdzie konsumenci nie mają możliwości wyboru metody płatności. Według najnowszych wyników badania Maison & Partners dla Fundacji Polska Bezgotówkowa, respondentom najbardziej brakuje możliwości płacenia kartą lub telefonem na pobliskich bazarkach (46%). Jako punkty, gdzie nie można zapłacić bezgotówkowo respondenci wskazują także na usługi krawieckie (30%), usługi szewskie (28%), kościół (28%) oraz warsztaty samochodowe (26%). Wiele osób ma również poczucie, że często nie mają możliwości dokonania płatności na stoiskach podczas imprez plenerowych (39%) oraz podczas akcji organizowanych przez organizacje charytatywne (31%).