Sklepy Komfort na czerwonym dywanie. Nagroda Carpet! Star

Już po raz drugi sklepy KOMFORT otrzymały prestiżową nagrodę Carpet! Star w kategorii "Przykładowa koncepcja sklepu specjalistycznego". Podczas największych targów podłóg DOMOTEX w Hanowerze w styczniu br., międzynarodowy magazyn branżowy "Carpet!" nagrodził detalistów, którzy najlepiej prezentują i sprzedają wymagające produkty, jakimi są dywany. Nagrodę odebrała Menedżer kategorii Dywany i chodniki Bożena Tomczyk.

DOMOTEX 2020 - wymiana wiedzy i doświadczeń

Przedstawiciele firmy KOMFORT, oprócz prezentacji najwyższej klasy produktów, mogli wysłuchać prelekcji, wziąć udział w spotkaniach oraz dyskusjach ze specjalistami branży podłogowej i architektami. Targi DOMOTEX odbyły się w tym roku pod hasłem „Atmysphere”, mając na celu zwrócenie uwagi na to, jak podłoga wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie oraz podkreślenie konieczności tworzenia wyposażenia wnętrz, w możliwie ekologiczny sposób.

Ekspozycja dywanów w sklepach KOMFORT

Marka KOMFORT wychodzi z założenia, że Klient, wybierając dywan, oprócz atrakcyjnej oferty produktowej i rzetelnego doradztwa, powinien otrzymać coś więcej. Łatwość i przyjemność wyboru, zapewnione jest w sklepach dzięki odpowiednio zaprojektowanej ekspozycji i przestrzeni sprzedaży. Klient może usiąść na wygodnej sofie, przejrzeć katalog produktów lub gazetkę z promocjami, przy filiżance kawy lub gorącej czekolady zadać nurtujące go pytania pracownikowi sklepu. Z kolei przy stanowiskach edukacyjnych, klient może poznać oraz porównać cechy i właściwości produktów. W strefie dywanów Klient w prosty sposób znajdzie niezbędne produkty.

Unikatowy koncept stworzono w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy Klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela. Podesty dywanowe są rozmieszczone w całym sklepie, a na nich dywany ułożone według aktualnych kolekcji. Bębny z kolei, pozwalają pokazać produkty w sposób uporządkowany i ciekawy. Dywany wyeksponowane są także, jak w modnym butiku - w specjalnych szafach, w pozycji wiszącej, z podziałem na konkretne linie kolekcyjne. Prosto i elegancko.

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes