Co dalej z portalem WlasnyBiznes.pl? Od kwietnia duże zmiany

portal WlasnyBiznes.pl Maciej Makowski twórca

Drodzy Użytkownicy,
chciałem podzielić się z Wami kilkoma informacjami dotyczącymi zmian na portalu WlasnyBiznes.pl. Nadmienię, że stworzyłem ten portal, aby wspierać przedsiębiorczość w Polsce oraz łączyć ludzi przedsiębiorczych z różnych branż i sektorów gospodarki. 🤝

Nowe kategorie biznesowe na portalu WlasnyBiznes.PL

Od 8 kwietnia 2022 roku na portalu WlasnyBiznes.pl dostępnych jest 7 głównych KATEGORII BIZNESOWYCH. To wynik konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju.

Moim celem jest stworzenie jednego z największych portali biznesowych w Polsce, na łamach którego będą prezentowane różne modele biznesowe, oferty współpracy z rozmaitych branż oraz wartościowe treści edukacyjne i informacyjne.

  1. FRANCZYZA (gotowe pomysły na biznes)
  2. B2B (oferty od dostawców produktów lub usług, którzy nawiązują współpracę B2B z nowymi partnerami handlowymi)
  3. e-COMMERCE (platformy dla sklepów internetowych oraz polskie narzędzia wspierające e-commerce)
  4. START-UP (inkubatory, akceleratory, aniołowie biznesu, fundusze pre-seed, seed, VC, private equity, polskie StartUpy i founderzy,)
  5. MLM (liderzy MLM i oferty współpracy, ranking firm MLM) 
  6. USŁUGI DLA FIRM (oferty freelancerów oraz firm outsourcingowych)
  7. OGŁOSZENIA BIZNESOWE (sprzedam/kupię firmę, szukam inwestora, zainwestuję w biznes, nawiąże współpracę, propozycje biznesowe MLM, lokale użytkowe, szkolenia i wydarzenia biznesowe) 

Mam nadzieję, że każdy Użytkownik znajdzie coś dla siebie. 🙂

Potencjalnych Partnerów biznesowych zapraszam do rozmowy na temat 👉 współpracy i zachęcam do współtworzenia platformy biznesowej! Stań się częścią portalu WlasnyBiznes.pl!

 

Jeśli uważasz, że niniejszy artykuł jest wartościowy to udostępnij go proszę (na dole znajdują się przyciski udostępnienia w mediach społecznościowych 👇). Dzięki Twojej pomocy dotrze on do większej liczby osób.

Autor: Maciej Makowski, twórca portalu WlasnyBiznes.pl

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes