Franczyza Pizza Hut – nowy koncept w katalogu franczyz

franczyza Pizza Hut w katalogu franczyz

Jakie danie łączy wszystkich Polaków? Kotlet schabowy, żurek, pierogi, a może rolada z kluskami i modrą kapustą? Otóż nie, ponad wszelakimi podziałami i preferencjami góruje pizza!

Według badań Instytutu Badań Pollster pizzę konsumują niemal wszyscy Polacy (96% badanych), a co trzeci Polak wybiera ją przynajmniej raz w miesiącu.

Tym samym nie dziwi fakt, że katalog franczyz dostępny na portalu WlasnyBiznes.pl, który zawiera różne pomysły na biznes z rozmaitych branż, poszerzył się o kolejny koncept biznesowy z branży gastronomicznej; mianowicie o franczyzę Pizza Hut, której wyłącznym operatorem i master-franczyzobiorcą w krajach Europy Środkowo-Wschodniej jest firma AmRest.

Pizza Hut jest jedną z największych sieci restauracji na świecie posiadającą ponad 13000 lokali, zaś w Polsce buduje zaufanie i lojalność gości już od ponad 25 lat!

OTWÓRZ FRANCZYZĘ PIZZA HUT!

franczyza Pizza Hut

Rozpoznawalna marka franczyzowa

Rozpoznawalność marki to jeden z fundamentów sprawdzonej franczyzy, a markę Pizza Hut zna aż 80% Polaków. Pizza Hut to sprawdzony koncept restauracyjny i świetnie rozpoznawalna marka światowego lidera w kategorii pizzy!

Można pokusić się o stwierdzenie, że pierwsza marka, która przychodzi do głowy Polakom na myśl o pizzy jest marka Pizza Hut. Warto podkreślić, że zbudowanie świadomości TOM (Top of Mind) wśród konsumentów wymaga milionowych nakładów na marketing oraz czasu. Oprócz świadomości marki TOM wyróżniamy jeszcze świadomość spontaniczną oraz świadomość wspomaganą, o czym wspomniano w artykule: Prawdziwe oblicze franczyzodawcy (przyp. red.).

Franczyzodawca zapewnia, że restauracje Pizza Hut to miejsca spotkań przyjaciół i rodzin w niezobowiązującej atmosferze, które koncentrują się na budowaniu doświadczeń gości poprzez najwyższej jakości produkty, świetny poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny; co pozwala tworzyć unikalną wartość dla ich klientów.

Istnieje tylko jeden sposób, aby doświadczyć unikalnej wartości na własnej skórze. 😊 Należy odwiedzić jedną z restauracji Pizza Hut, których jest już w Polsce ponad 160.

Więcej informacji na temat współpracy można uzyskać na oficjalnym profilu 👉 Pizza Hut - oferta franczyzowa.

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes