Nowa strona internetowa dot. współpracy franczyzowej marki KOMFORT

strona www dot. współpracy franczyzowej Komfort

Strona poświęcona franczyzie KOMFORT wyróżnia się przejrzystością i sprzyja intuicyjnemu korzystaniu z niej. Wszystkie sekcje rozjaśniają ewentualne wątpliwości i pomagają w podjęciu decyzji odnośnie współpracy. Czytelne przedstawienie oczekiwań wobec franczyzobiorcy pozwala precyzyjnie nakreślić profil osoby, która idealnie nadaje się do podjęcia odpowiedzialności za franczyzowy biznes. 

Wywiady z osobami, które podjęły się biznesu w takim wymiarze, realnie nakreślają, jaki kształt przybiera współpraca z firmą KOMFORT i przybliżają, na czym dokładnie polega wsparcie firmy podczas prowadzenia działalności. Sekcja FAQ pozwoli znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Aby lepiej wyobrazić sobie, jak wyglądać może sklep franczyzowy KOMFORT, powstała zakładka obrazująca zrealizowany projekt.  

Od dzisiaj osoby zainteresowane naszym modelem biznesowym w jednym miejscu będą mogły poznać naszą organizację, warunki współpracy franczyzowej oraz – co jest bardzo dużą wartością – poznać naszych Franczyzobiorców, ich historie oraz doświadczenia związane z marką KOMFORT - mówi Marta Parafińska Menedżer ds. Franczyzy.

Marta Parafińska KOMFORT

KOMFORT zapewnia swoim franczyzobiorcom pełne wsparcie techniczne, operacyjne, marketingowe oraz opiekę przedstawicieli regionalnych od momentu podpisania umowy przez cały okres jej obowiązywania. 

Dla przypomnienia – oto co wyróżnia KOMFORT wśród innych modeli franczyzowych?   

  • Bezpieczeństwo biznesowe i brak zaangażowania własnych środków finansowych w zakup towaru 
  • Średni okres zwrotu z inwestycji wynosi 6 miesięcy 
  • Gwarantujemy sprzedaż na zasadach wyłączności terytorialnej 
  • Przygotowujemy projekt aranżacji sklepu 
  • Zapewniamy pełne wyposażenie sklepu – ekspozycję i infrastrukturę techniczno-informatyczną Szkolimy pracowników 
  • Zapewniamy wsparcie Dyrektora Regionalnego w sprawach operacyjnych 
  • Zapewniamy największy wybór produktów i jednolitą politykę cenową w całej sieci 
  • Dostarczamy nieodpłatne materiały reklamowe i promocyjne 
  • Niska opłata licencyjna zaczynająca się od 95 tysięcy złotych 

franczyza komfort 1

KOMFORT jest stabilnym i profesjonalnym partnerem biznesowym, a wypracowane przez nas mechanizmy i wiedza o rynku pozwoliły stworzyć bezpieczny i rentowny model franczyzowy. Zaufało nam już 56 Partnerów Biznesowych. 

Sklepy Komfort S.A. to firma obecna już od ponad 30 lat w Polsce, a od 2014 jest częścią Grupy Michał Sołowow. Marka KOMFORT oferuje klientom urządzanie domu od A do Z. W swoim portfolio ma ofertę kompleksowego urządzania łazienek, kuchni, salonów czy tarasów, a na stronie www.komfort.pl można kupić również krzesła, stoły, kanapy, meble salonowe, oświetlenie jak również drzwi oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Firma słynie z najlepszej na rynku oferty dywanów, paneli i wykładzin połogowych.

franczyza komfort 2

Sklepy Komfort S.A. to sieć ponad 160 lokalizacji w całej Polsce, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Od kilku lat firma wprowadza nowy koncept sklepów wielkopowierzchniowych oferujących pełną ofertę produktową KOMFORT HOME. Firma nie ogranicza się jedynie do obsługi zakupów klienta, ale także wspomaga klienta w procesie projektowania i montażu. 

franczyza komfort 3

Więcej informacji na temat współpracy można uzyskać na oficjalnym profilu 👉 KOMFORT - oferta franczyzowa oraz na stronie https://franczyza.komfort.pl.

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes