Wygraj konkurs, w którym nagrodą jest franczyza Fit Cake

wygraj franczyzę Fit Cake w konkursie

Największa polska sieć nie-cukierni Fit Cake po raz kolejny stawia na kreatywność. Ogłasza konkurs na innowacyjny pomysł, który pozwoli rozwinąć system franczyzowy marki lub wprowadzi oryginalne pozycje do jej oferty. Wystartować w nim może każdy chętny. Nagroda to… franczyza Fit Cake, warta 19 tys. zł! Może to coś dla Ciebie?

- Nie po raz pierwszy zwracamy się do naszych klientów, by podpowiedzieli nam w jakim kierunku powinniśmy zdążać. Pracujemy dla nich, więc ich potrzeby są zwykle najtrafniejsze. Nikt przecież nie wie lepiej jakie są oczekiwania rynku. Mają też świeże spojrzenie na cały proces, bo stoją po drugiej stronie lady, widzą wszystkie niedociągnięcia, dlatego ich rady są niezwykle wartościowe – Rafał Kościuk, właściciel franczyzy Fit Cake zachęca do udziału w konkursie.

Firma poszukuje rozwiązań, które unowocześnią system sprzedaży i dystrybucji produktów marki, a także pomysłów na nowe pozycje w menu i kreatywne akcje marketingowe. Pozwoli jej to umocnić pozycję lidera w segmencie specjalistycznych, franczyzowych fit kawiarni.

Sieć przewidziała dla uczestnika, który zgłosi w konkursie najciekawszy koncept, wyjątkową nagrodę. Wygraną będzie licencja Fit Cake, warta ponad 19 tys. zł oraz całe now how marki.

Zwycięzca będzie więc mógł od razu przetestować swój pomysł w praktyce. Nic bardziej nie wiąże w biznesie niż poczucie, że twoje pomysły trafiają w dziesiątkę i przynoszą wymierne zyski – uważa Rafał Kościuk. – Jeśli ktoś marzy o własnej kawiarni, ma wiedzę, wyobraźnię i odwagę, ale brakuje mu kapitału, to lepsza okazja się może nie zdarzyć.

Jest to kolejna akcja, podczas której sieć Fit Cake otwiera się na pomysły z zewnątrz. W maju poinformowała, że chce zainwestować milion złotych w innowacje. Wkrótce ogłosi na co postanowiła go wydać i na pewno będzie o tym głośno, bo padły bardzo ciekawe propozycje.

Sieć Fit Cake należy do najszybciej rozwijających się franczyz w kraju. Wywodzi się z Białegostoku. Od 2016 roku uruchomiała ponad 50 punktów franczyzowych w całej Polsce. Specjalizuje się w fit deserach i wypieku ciast bez cukru. Swoje wyroby kieruje do osób prowadzących zdrowy styl życia i borykających się z różnymi problemami dietetycznymi.

Marka Fit Cake czeka na innowacyjne pomysły do końca lipca. Można je zgłaszać pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uwierz we własne siły. Czas start!

Więcej informacji na temat współpracy można uzyskać na naszym profilu 👉 Fit Cake - oferta franczyzowa.

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes