Indywidualny trening EMS - nowe Studio Synergy w Bibicach w województwie małopolskim

nowa placówka franczyzowa Studio Synergy EMS Babice

W czerwcu br. w podkrakowskich Bibicach otwarte zostało nowe studio treningu EMS pod szyldem Synergy. Jest to już 8. Studio Synergy w Polsce! To jednak ma wyjątkowy charakter, bowiem jest to wersja Light. Czym się charakteryzuje?

Synergy Light wywodzi się z dużego konceptu jakim jest Studio Synergy. W odróżnieniu od studia klasycznego, lokale są mniejsze, z metrażem pomiędzy 35 a 60 m2. Dla klientów dostępne jest jedno urządzenie do ćwiczeń. Zaplecze socjalne dla klienta również jest mniejsze. Koncept Light jest dzięki temu bardziej budżetową wersją, jeśli chodzi o wykończenie. Inwestycja jest więc znacznie mniejsza niż w przypadku dużego konceptu - nawet o około 40%. 

W jakich miejscowościach otwiera się studia wpisujące się w ten koncept? - Nie ma dolnej granicy jeśli chodzi o ilość mieszkańców miejscowości, w której można otworzyć nasze studio w wersji Light - może być to nawet wieś ościenna miasta. Oczywiście my robimy z franczyzobiorcą research rynku i analizę danej miejscowości, żeby móc określić, czy ten koncept ma szansę się sprawdzić. Górnej granicy jeśli chodzi o mieszkańców również nie ma - zmieniliśmy wizję i otwieramy je w każdej miejscowości. Idea wyszła tak naprawdę od samych franczyzobiorców. Słuchamy rynku i dostosowujemy się do tego, co się dzieje. Jest dużo inwestorów z mniejszym budżetem, którzy chcą otworzyć własny biznes w większym mieście. Ta forma jest dla takich osób przystępna inwestycyjnie. - mówi Bartłomiej Stanek, CEO Studia Synergy.

OTWÓRZ WŁASNE STUDIO SYNERGY
I ZARABIAJ NA TRENINGACH PERSONALNYCH EMS!

franczyza Studio Synergy EMS

Koncept Light jest lepszy dla osób, które stawiają pierwsze kroki w biznesie. Jest to bardzo atrakcyjna opcja dla trenerów czy młodych ludzi zafascynowanych sportem. W Studio Synergy Light jest bowiem możliwość zaangażowania się jako trener przez właściciela. My ze swojej strony pomagamy w kwestiach księgowych, założeniu działalności, leasingowaniu maszyn itd. W związku z tym, jeśli ktoś nie ma doświadczenia w prowadzeniu biznesu, to my mu pomożemy. Jest to zmniejszenie ryzyka biznesowego. Można bezpieczniej zacząć taki biznes z nami.

Studia pod szyldem Synergy to małe, butikowe lokale. Takie miejsca, wyspecjalizowane w konkretnych usługach, tworzą obecnie silnie rozwijający się sektor nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Prognozy dla takiej formy są bardzo obiecujące. Zaletą studia w wersji Light jest jeszcze bardziej kameralny klimat i indywidualizacja treningu. Klient ćwiczy bowiem pod okiem trenera personalnego bez drugiej osoby obok, co trafia w upodobania sporej części osób trenujących EMS.

Klienci są też coraz bardziej świadomi i dojrzali sportowo, w związku z czym sami szukają takich usług. Według ankiet, jakie przeprowadzamy, butikowy charakter naszych studiów stanowi dużą zaletę dla naszych klientów - mówi Bartłomiej Stanek.

Trening EMS to tylko 20 minut raz w tygodniu! Elektrostymulacja, wywołująca kontrolowane skurcze aż 90% mięśni, w tym mięśni głębokich, czyni tę formę treningową wysoce skuteczną. Innowacyjny trening EMS od 7 czerwca wypróbować mogą mieszkańcy podkrakowskich Bibic w nowo otwartym studiu pod adresem Olszynowa 1a.

Więcej informacji na temat współpracy można uzyskać na naszym profilu 👉 Studio Synergy - oferta franczyzowa

Nowe Studio Synergy w Bibicach

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes