Indywidualny trening EMS - nowe Studio Synergy w Bibicach w województwie małopolskim

nowa placówka franczyzowa Studio Synergy EMS Babice

W czerwcu br. w podkrakowskich Bibicach otwarte zostało nowe studio treningu EMS pod szyldem Synergy. Jest to już 8. Studio Synergy w Polsce! To jednak ma wyjątkowy charakter, bowiem jest to wersja Light. Czym się charakteryzuje?

Synergy Light wywodzi się z dużego konceptu jakim jest Studio Synergy. W odróżnieniu od studia klasycznego, lokale są mniejsze, z metrażem pomiędzy 35 a 60 m2. Dla klientów dostępne jest jedno urządzenie do ćwiczeń. Zaplecze socjalne dla klienta również jest mniejsze. Koncept Light jest dzięki temu bardziej budżetową wersją, jeśli chodzi o wykończenie. Inwestycja jest więc znacznie mniejsza niż w przypadku dużego konceptu - nawet o około 40%. 

W jakich miejscowościach otwiera się studia wpisujące się w ten koncept? - Nie ma dolnej granicy jeśli chodzi o ilość mieszkańców miejscowości, w której można otworzyć nasze studio w wersji Light - może być to nawet wieś ościenna miasta. Oczywiście my robimy z franczyzobiorcą research rynku i analizę danej miejscowości, żeby móc określić, czy ten koncept ma szansę się sprawdzić. Górnej granicy jeśli chodzi o mieszkańców również nie ma - zmieniliśmy wizję i otwieramy je w każdej miejscowości. Idea wyszła tak naprawdę od samych franczyzobiorców. Słuchamy rynku i dostosowujemy się do tego, co się dzieje. Jest dużo inwestorów z mniejszym budżetem, którzy chcą otworzyć własny biznes w większym mieście. Ta forma jest dla takich osób przystępna inwestycyjnie. - mówi Bartłomiej Stanek, CEO Studia Synergy.

OTWÓRZ WŁASNE STUDIO SYNERGY
I ZARABIAJ NA TRENINGACH PERSONALNYCH EMS!

franczyza Studio Synergy EMS

Koncept Light jest lepszy dla osób, które stawiają pierwsze kroki w biznesie. Jest to bardzo atrakcyjna opcja dla trenerów czy młodych ludzi zafascynowanych sportem. W Studio Synergy Light jest bowiem możliwość zaangażowania się jako trener przez właściciela. My ze swojej strony pomagamy w kwestiach księgowych, założeniu działalności, leasingowaniu maszyn itd. W związku z tym, jeśli ktoś nie ma doświadczenia w prowadzeniu biznesu, to my mu pomożemy. Jest to zmniejszenie ryzyka biznesowego. Można bezpieczniej zacząć taki biznes z nami.

Studia pod szyldem Synergy to małe, butikowe lokale. Takie miejsca, wyspecjalizowane w konkretnych usługach, tworzą obecnie silnie rozwijający się sektor nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Prognozy dla takiej formy są bardzo obiecujące. Zaletą studia w wersji Light jest jeszcze bardziej kameralny klimat i indywidualizacja treningu. Klient ćwiczy bowiem pod okiem trenera personalnego bez drugiej osoby obok, co trafia w upodobania sporej części osób trenujących EMS.

Klienci są też coraz bardziej świadomi i dojrzali sportowo, w związku z czym sami szukają takich usług. Według ankiet, jakie przeprowadzamy, butikowy charakter naszych studiów stanowi dużą zaletę dla naszych klientów - mówi Bartłomiej Stanek.

Trening EMS to tylko 20 minut raz w tygodniu! Elektrostymulacja, wywołująca kontrolowane skurcze aż 90% mięśni, w tym mięśni głębokich, czyni tę formę treningową wysoce skuteczną. Innowacyjny trening EMS od 7 czerwca wypróbować mogą mieszkańcy podkrakowskich Bibic w nowo otwartym studiu pod adresem Olszynowa 1a.

Więcej informacji na temat współpracy można uzyskać na naszym profilu 👉 Studio Synergy - oferta franczyzowa

Nowe Studio Synergy w Bibicach

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes

Artykuły o terminalach płatniczych, które mogą Cię zainteresować:

Więcej
  • Obowiązkowy terminal płatniczy. Od kiedy i dla kogo?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Wprowadzenie „obowiązku” posiadania terminala płatniczego wzbudza niemałe emocje i przyczynia się do burzliwych dyskusji w mediach społecznościowych. W komentarzach można spotkać się z obrońcami walczącymi o demokrację i prawa wolności, wygłaszającymi hasła „tylko gotówka”. A jak to jest naprawdę, czy każda firma w Polsce musi posiadać terminal płatniczy? Otóż, nie! Najpierw należy zweryfikować obowiązek posiadania kasa fiskalnej ze swoim księgowym. Jeżeli firma ma obowiązek prowadzenia ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących to dopiero wtedy musi zadecydować, w jaki sposób spełni obowiązek udostępniania płatności bezgotówkowych, co nie jest jednoznaczne z wymogiem posiadania nowego terminala płatniczego. Przedsiębiorca ma obowiązek zapewnienia zapłaty przy użyciu instrumentu płatniczego Zerknijmy do dokumentów prawnych, mianowicie do Ustawy z dnia 6 marca 2018 r. - Prawo przedsiębiorców a konkretnie do artykułu 19a, który to ten obowiązek reguluje.

  • Jaką umowę na terminal płatniczy warto podpisać? 

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Jeśli zainteresował Cię ten artykuł to oznacza, że potrzebujesz terminal płatniczy do firmy. Prawdopodobnie jesteś na etapie rozmów z poszczególnymi operatorami płatności bezgotówkowych i analizujesz stawki prowizyjne, czego zwieńczeniem będzie podpisanie umowy współpracy.  Pamiętaj, że podczas wyboru dostawcy terminali płatniczych znaczenie mają nie tylko warunki handlowe i serwis, ale również okres trwania umowy, czas wypowiedzenia i ewentualne kary finansowe za wcześniejsze rozwiązanie umowy.

  • Własny terminal płatniczy bez abonamentu czy najem urządzenia od operatora?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Niejeden przedsiębiorca zastanawia się, czy kupić terminal płatniczy na własność, aby nie płacić miesięcznego abonamentu lub kompleksowo skorzystać z usług operatora płatności bezgotówkowych i postawić na dzierżawę. Firmy sprzedające urządzenia będą zachwalać opcję z własnym terminalem, zaś przedstawiciele operatora płatności bezgotówkowych będą wskazywać na najem.  Kogo zatem słuchać? Na szczęście nie musimy wsłuchiwać się w głosy perswazji i argumenty sprzedażowe, tylko można policzyć, które rozwiązanie będzie najlepsze. 

  • Co to jest terminal płatniczy i jak działa? Rodzaje terminali

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Według najnowszych danych zawartych w raportach branżowych, liczba transakcji bezgotówkowych w Polsce rośnie z roku na rok. W 2022 roku odnotowano wzrost o 28% w porównaniu do poprzedniego roku, zaś ich liczba przekroczyła 641 mln (źródło: Fundacja Polska Bezgotówkowa).  To pokazuje, jak ważne stało się dla przedsiębiorców posiadanie terminali płatniczych. Zatem pozyskanie niezbędnej wiedzy na temat tego urządzenia, jego funkcji i metod łączenia jest koniecznością a nie przywilejem.  Czym jest terminal płatniczy oraz jak działa?  Najprościej rzecz ujmując, terminal płatniczy to urządzenie elektroniczne, które umożliwia przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych za pomocą kart płatniczych, debetowych czy kredytowych. Służy do autoryzacji, rejestracji i przesyłania danych transakcji do instytucji finansowych.

  • Ile kosztuje terminal płatniczy? Opłaty za dzierżawę terminala, prowizje…

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Koszty zawsze wywołują emocje i różnie na nie reagujemy. Wśród przedsiębiorców znajdą się świadomi przedstawiciele, którzy wiedzą, że za jakość trzeba zapłacić i nie ma nic za darmo; jak i tacy, którzy uważają, że terminale płatnicze powinny być bezpłatne przez cały okres współpracy.  Tego typu oczekiwania miałyby racje bytu, gdyby urządzenia, serwis gwarancyjny, systemy rozliczeniowe, serwery, pracownicy i dziesiątki niezbędnych zasobów nic nie kosztowały.  Niestety rzeczywistość jest zgoła odmienna. Zatem, czy reklamy z hasłami „terminal płatniczy za 0 zł” wprowadzają w błąd? Przecież nie ma nic za darmo! Za chwilę odpowiem na to pytanie, napiszę również kilka słów o programie PWOB i na końcu przedstawię koszty związane z użytkowaniem terminala płatniczego, na które składają się zasadniczo 3 kategorie: koszty dzierżawy terminala, prowizje od transakcji, dodatkowe opłaty stosowane przez poszczególnych operatorów.

  • Gdzie Polacy chcą płacić bezgotówkowo?

    • Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

    Polacy coraz częściej korzystają z płatności bezgotówkowych, ale wciąż są miejsca, gdzie konsumenci nie mają możliwości wyboru metody płatności. Według najnowszych wyników badania Maison & Partners dla Fundacji Polska Bezgotówkowa, respondentom najbardziej brakuje możliwości płacenia kartą lub telefonem na pobliskich bazarkach (46%). Jako punkty, gdzie nie można zapłacić bezgotówkowo respondenci wskazują także na usługi krawieckie (30%), usługi szewskie (28%), kościół (28%) oraz warsztaty samochodowe (26%). Wiele osób ma również poczucie, że często nie mają możliwości dokonania płatności na stoiskach podczas imprez plenerowych (39%) oraz podczas akcji organizowanych przez organizacje charytatywne (31%).