Dlaczego franczyza Sushi Kushi to dobry sposób na biznes?

franczyza Sushi Kushi sposób na biznes

Założenie własnego biznesu to nie lada wyzwanie – od wybrania formy działalności po nazwę firmy. Można jednak wybrać złoty środek - otworzyć biznes franczyzowy.  Ta idea biznesowa chroni Cię przed wieloma niedogodnościami tworzenia wszystkiego na własną rękę. Franczyza w gastronomii daje gotową koncepcję biznesową oraz powtarzalność, a przede wszystkim – dochodowy biznes.

Co więcej, prowadzenie biznesu franczyzowego to opieranie nie tylko na sprawdzonych konceptach marketingowych, ale również smakowych. To duże udogodnienie dla przedsiębiorców otwierających lokal gastronomiczny. Bazowanie na standardach, recepturach i powtarzalności sprowadzają biznes na opłacalną drogę. 

Dlaczego franczyza sushi?

Japońska kuchnia w Polsce to intratny biznes. Konsumenci są coraz bardziej świadomi nie tylko dobroczynnego wpływu kuchni azjatyckiej na organizm, ale po prostu także jej smakoszami. Sposób na swój biznes znalazł brand Sushi Kushi, który funkcjonuje już w ponad 22 miastach w Polsce, mając łącznie 30 działających i kolejne wkrótce otwierające się lokale gastronomiczne działających na zasadzie franczyzy. Wszystkie elementy dla tych lokali są spójne. Marka zapewnia opiekę architekta oraz wszelkie materiały do tworzenia własnego lokalu.

Jak się okazuje - szczegóły naprawdę mają znaczenie - podkreśla Radosław Szwugier, szef rozwoju franczyzy marki Sushi Kushi i od niedawna także - Ramen Shop by Sushi Kushi. - To właśnie powodzenie marki i jakość sprzedawanych dan jest naszym najlepszym wyróżnikiem. Dzięki temu klient, który był naszym gościem, np. we Wrocławiu, wraca do nas także w innych miastach – dodaje.

Opieka biznesowa, którą otoczony jest nowy franczyzobiorca daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Zachowanie standardów, które wpływają na powodzenie marki to podstawa.

O tym, że marce Sushi Kushi ten model biznesowy udaje się może świadczyć również fakt, że jeszcze w pierwszym kwartale roku pojawi się na rynku ich drugi koncept – Ramen Shop by Suski Kushi. Tu z kolei ograniczają kwestię zatrudnianych pracowników do minimum, co jest dodatkowym remedium na braki kadrowe spowodowane przebranżawianiem się ludzi dotychczas działających w gastronomii.  

OTWÓRZ FRANCZYZĘ SUSHI KUSHI!

franczyza sushi kushi

 

Opieka od A do Z

Nowy franczyzobiorca nie musi się o nic martwić. Dostaje na start pakiet partnerów, dostawców i rozwiązań marketingowych. Ważna jest w tym kontekście również opieka z zakresu public relations, czyli komunikacja otwarć nowych lokali przede wszystkim w prasie lokalnej. Wsparcie z zakresu: działań operacyjnych, całej koncepcji know-how i marki – od logo po opiekę mentorską to sprawdzony pakiet na start. Te wszystkie elementy mądrze i skrupulatnie opracowane i sprzedawane franczyzobiorcom w ramach miesięcznych stałych opłat za koncept to koszt 2 tysięcy zł netto.

- Dzięki rozpoznawalności brandu oraz pysznnym recepturom nowi franczyzobiorcy zarabiają na opłaty praktycznie w pierwszy weekend działania lokalu dni - podkreśla Szwugier. - Prowadzenie biznesu opartego na systemie partnerskim to także ochrona naszych lokali przed bankructwem, który często spotyka ludzi otwierających na własną rękę swoich susharni no name – dodaje.

Dlaczego to się opłaca?

Współpraca z marką Sushi Kushi i Ramen Shop by Sushi Kushi to wzajemna relacja biznesowa, która opiera się na zweryfikowanym pomyśle, powtarzalnym modelu biznesowym, zasobach zapewniających wsparcie i szybszy rozwój lokalu oraz marce, która jest rozpoznawalna wśród klientów.

Poznaj bliżej Sushi Kushi

Sushi Kushi to sieć franczyzowa sushi barów, oferująca dania kuchni japońskiej na miejscu oraz w dostawie. Pierwszy lokal powstał pod koniec 2012 roku, przy głównej ulicy Łodzi – Piotrkowskiej. Kolejne również otwierały się w Łodzi, ale wkrótce sieć wyszła poza jej granice. Dziś franczyza Sushi Kushi jest obecna w 22 polskich miastach i liczy ponad 30 punktów franczyzowych. Obecnie Sushi Kushi otwiera drugi brand franczyzowy Ramen Shop by Sushi Kushi. 

Więcej informacji na temat współpracy można uzyskać na naszym profilu 👉 Sushi Kushi - oferta franczyzowa

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes