Fioletowy byk - symbol siły, jakości i bogactwa

fioletowy byk

Logo portalu WlasnyBiznes.pl składa się z sygnetu w postaci fioletowego byka oraz logotypu, który zawiera adres strony internetowej i slogan.

Wybór koloru i zwierzęcia nie jest przypadkowy, ponieważ kolor fioletowy w biznesie oznacza najwyższą jakość, bogactwo i luksus. Natomiast byk, symbolizuje upór, posiadanie i hossę.

- W biznesie oprócz dobrego pomysłu, który wpisuje się w potrzeby klientów i rozwiązuje ich realne problemy, bardzo ważna jest wytrwałość oraz pewność siebie, która determinuje wiarę we własny projekt. Tworzymy biznes, aby dostarczać wartość klientowi i zarabiać. Należy otwarcie mówić o aspektach finansowych, ponieważ zysk umożliwia dalszy rozwój i jest zapłatą za podjęte ryzyko oraz trud. Na drodze przedsiębiorcy nieustannie pojawiają się przeszkody oraz wyzwania, którym musi sprostać, a bez determinacji i siły nie poradzi sobie w trudnych momentach. Dlatego odpowiednia postawa i cechy charakteru są podstawą sukcesu w biznesie - wyjaśnia Maciej Makowski, twórca portalu WlasnyBiznes.pl.

Fioletowy byk ma symbolizować przedsiębiorcę, który swoją silną postawą osiąga bogactwo oraz dostarcza produkty najwyższej jakości.

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes