Fines Operator Bankowy świętuje otwarcie 300 placówki franczyzowej

Dedykowany system informatyczny, 5 eksperckich infolinii wspierających proces sprzedażowy, ogólnopolska marka, kilkunastoletnie doświadczenie w branży finansowej – to tylko kilka cech opisujących Fines Operator Bankowy. To podstawa biznesowa, dzięki której firma w kwietniu 2018 świętowała otwarcie 300 placówki dołączonej do sieci biur franczyzowych.

Baza 300 placówek franczyzowych to cel, który Fines stawiał sobie od momentu otwarcia tego programu. W swojej koncepcji zakłada wszechstronne wsparcie procesów biznesowych, które ma zaowocować sukcesem w prowadzeniu własnego biura Fines.

- Obecnie większość franczyzobiorców to nasi Agenci kredytowi, z którymi współpracujemy od dłuższego czasu. Rośnie też grupa osób zainteresowana współpracą z Fines, które prowadziły lub prowadzą franczyzy bankowe, ale chcą zwiększyć swoją ofertę o nowe kredyty bankowe, a także pożyczki pozabankowe. Model biznesowy, jaki oferuje Fines Operator Bankowy, gwarantuje wachlarz produktowy, który odpowiada potrzebom większości grup klientów, co ma bezpośredni wpływ na liczbę pozytywnych decyzji kredytowych. – mówi Piotr Przedlacki, założyciel oraz Prezes Zarządu Fines S.A.

300 placowek franczyzowych finesJako jeden z pierwszych w kraju stworzył ogólnopolską sieć biur kredytowych w oparciu o wszechstronną platformę informatyczną, co spowodowało przeistoczenie Fines w czołowego pośrednika kredytowego na rynku polskim w kanale agencyjnym.

Fines Operator Bankowy dysponuje szeroką ofertą kredytów bankowych obsługiwanych w procesie automatycznym: 7 banków oraz 15 firm pożyczkowych. Ostatnio wprowadzone zostały także ubezpieczenia majątkowe. Sumarycznie oferta obejmuje dostęp do 34 instytucji finansowych. Multioferta bankowa i pozabankowa, którą firma zapewnia w swojej platformie internetowej, daje dostęp do wielu propozycji kredytowych i pożyczkowych,dzięki czemuistnieje możliwość wykonania indywidualnej ekspertyzy, dostosowanej do potrzeb klienta.

Marka Fines to franczyza, ale też sieć, od której zwykle rozpoczyna się współpraca skutkująca otwarciem biura kredytowego pod szyldem Fines Operator Bankowy. Firma Fines nie pobiera opłat licencyjnych. Jedyną opłatą ponoszoną przez franczyzobiorcę jest koszt remontu lokalu oraz umeblowania i oznakowania pomieszczenia. Fines stawia na wspieranie przedsiębiorczości Agentów, dlatego zdecydowanie rekomenduje zaplanowanie stałego budżetu na działania marketingowe, zamiast pobierać opłaty franczyzowe. Fines stworzył dla Agentów dodatkowo program nagród za sprzedane kredyty i pożyczki oraz stara się każdego dnia ulepszać warunki współpracy z franczyzobiorcami.

- Średnia prowizja wynosi 10% wartości sprzedawanych kredytów i pożyczek netto. Zatem minimalny poziom wolumenów kredytowych 150-200 tys. zł miesięcznie powinien wygenerować przychody niezbędne do pokrycia kosztów najmu i wynagrodzenia pracownika, a także podstawowych kosztów marketingowych. – zapewnia Prezes Zarządu Piotr Przedlacki.

Fines stworzył dla Agentów dodatkowo program nagród za sprzedane kredyty i pożyczki oraz stara się każdego dnia ulepszać warunki współpracy z franczyzobiorcami. Więcej informacji o franczyzie Fines >>

Placówka franczyzowa Fines

  • Wiadomości

Gotowe pomysły na biznes