Image

Kompleksowa usługa marketingu internetowego dla firm!

Opracujemy dla Ciebie spójną strategię marketingową, stworzymy niezbędne narzędzia internetowe, przeprowadzimy skuteczne kampanie i pozyskamy nowych klientów!

Własne media

Zarejestrujemy domenę internetową z nazwą Twojej firmy i stworzymy nowoczesną stronę WWW, blog lub sklep internetowy z protokołem szyfrowania danych (https), aby zwiększyć bezpieczeństwo wrażliwych informacji.

Narzędzia informatyczne

Wydzierżawimy serwer i podłączymy system zarządzania treścią (CMS), dzięki czemu będziesz mógł dodawać informacje na swojej stronie oraz wykupimy usługę poczty mailowej, abyś mógł wysyłać służbowe maile z adresu swojej domeny.

e-Mail marketing

Zamieścimy na Twojej stronie, blogu lub sklepie internetowym formularz zapisu do newslettera oraz udostępnimy narzędzie do masowej wysyłki e-mail marketingu, abyś mógł na bieżąco informować swoich klientów o nowościach i promocjach.

Treści marketingowe (content marketing, copywriting i PR)

Stworzymy wartościowe treści, których szukają i potrzebują Twoi klienci, co wzmocni również Twoją pozycję w wyszukiwarce Google. Treści możesz zamieścić na swojej stronie internetowej lub opublikować artykuły sponsorowane na portalach branżowych czy popularnych blogach.

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google (SEO)

Wykonamy szereg działań, aby wypozycjonować Twoją stronę, blog lub sklep internetowy na jak najwyższym miejscu w wyszukiwarce Google. Dokonamy technicznej optymalizacji strony, dostosujemy treści do wytycznych Google oraz zajmiemy się procesem link building.

Reklama w Internecie (Google Ads, display, remarketing)

Wyemitujemy Twoją reklamę w wyszukiwarce Google, serwisie YouTube oraz wyświetlimy banery reklamowe w popularnych portalach internetowych (display). Aby zoptymalizować kampanię skoncentrujemy się na osobach, które wstępnie zainteresowały się już Twoją ofertą (remarketing).

Media społecznościowe (social media)

Stworzymy Twoje profile społecznościowe (fanpage), zajmiemy się ich prowadzeniem oraz przeprowadzimy skuteczne kampanie marketingowe w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Snapchat, TikTok, Pinterest.

Monitoring i analityka internetowa

Przeanalizujemy dane dotyczące ruchu oraz zachowań Użytkowników na Twojej stronie, blogu czy sklepie internetowym, aby zwiększyć współczynnik konwersji. Zbadamy zaangażowanie Twoich klientów oraz zweryfikujemy wzmianki na temat Twojej marki w Internecie.

Spójna strategia marketingowa

Wymienione obszary stanowią jedynie spektrum możliwości. Strategia marketingowa zostanie opracowana w oparciu o Twoją branżę, specyfikę działalności, oferowane produkty, możliwości czasowe oraz posiadane zasoby ludzkie i finansowe.

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

Świetnie! Zapraszamy Cię do kontaktu :)
Kliknij na słuchawkę w prawym dolnym rogu i podaj numer to zadzwonimy w ciągu 30 sekund lub wyślij krótką wiadomość e-mail, dzięki której poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania.

Tomek
Tomek

Kontakt:
marketing@ wlasnybiznes.pl

.