maciej makowski

Cześć!

Nazywam się Maciej Makowski i cieszę się, że odwiedziłeś portal WlasnyBiznes.pl, bo to oznacza, że łączy nas wspólna cecha jaką jest przedsiębiorczość. Jestem pasjonatem przedsiębiorczości i przede wszystkim praktykiem. Prowadzę własną firmę od 2009 roku i posiadam doświadczenie w tworzeniu oraz wdrażaniu różnych projektów biznesowych.

Aktualnie rozwijam portal WlasnyBiznes.pl oraz zarządzam serwisem FranczyzaBanku.pl, który stworzyłem w 2013 roku.

Ponadto w ramach prowadzonej działalności:

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na rynku finansowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym. Pracowałem w takich instytucjach jak CitiBank Handlowy, Raiffeisen Bank Polska, Bank BPH, Dom Finansowy QS, Regionalne Centrum Ubezpieczeń, Telekomunikacja Polska. Współpracowałem z siecią Play oraz czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, m.in.: PZU, Hestia, Generali.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, WZ w Chorzowie.

Ponadto ukończyłem wiele specjalistycznych szkoleń z digital marketingu, m.in. Search Engine Marketing, SEO – pozycjonowanie i link building, Google ADS, Google Analytics, Content Marketing, E-mail Marketing, Mobile Marketing, Display Advertising, Programmatic / RTB, Marketing Automation, Tworzenie strategii i planowanie kampanii online.

Chcesz się ze mną skontaktować ?

Zapraszam do kontaktu na LinkedIn lub wyślij wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do usłyszenia, do zobaczenia :-)