Cześć!

Nazywam się Maciej Makowski i cieszę się, że odwiedziłeś portal WlasnyBiznes.pl, bo to oznacza, że łączy nas wspólna cecha jaką jest przedsiębiorczość. Jestem pasjonatem przedsiębiorczości i przede wszystkim praktykiem. Prowadzę własną firmę od 2009 roku i posiadam doświadczenie w tworzeniu oraz wdrażaniu różnych projektów biznesowych.

Aktualnie prowadzę serwis FranczyzaBanku.pl, który stworzyłem w 2013 roku oraz rozwijam portal WlasnyBiznes.pl, który uruchomiłem w 2018 roku. Ponadto w ramach prowadzonej działalności:

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na rynku finansowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym. Pracowałem w takich instytucjach jak CitiBank Handlowy, Raiffeisen Bank Polska, Bank BPH, Dom Finansowy QS, Telekomunikacja Polska. Współpracowałem z siecią Play oraz czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, m.in.: PZU, Hestia, Generali.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, WZ w Chorzowie.

Chcesz się ze mną skontaktować ?

Zapraszam do kontaktu na LinkedIn lub wyślij wiadomość za pomocą poniższego formularza. Do usłyszenia, do zobaczenia :-)

Formularz kontaktowy

Twoje imię*
Pole obowiązkowe

Numer telefonu

Adres e-mail*
Pole obowiązkowe

Temat*
Pole obowiązkowe

Wiadomość*
Pole obowiązkowe

Obowiązek informacyjny*
Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z informacją dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych poprzez kliknięcie w check-box. Dziękujemy :)

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

.