superpolisa ubezpieczenia logo franczyza

Dane firmy
Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39
02-672 Warszawa
www.superpolisa.pl

 • Kontakt ws. współpracy
 • Sebastian Zadrożny
 •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Superpolisa zajmuje się porównaniem i sprzedażą produktów 30 największych ubezpieczycieli (m.in. PZU, ERGO Hestia, Allianz czy Proama). Naszym celem jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta i zapewnienie mu szerokiego wyboru, a także bezpieczeństwa i komfortu przy zakupie ubezpieczenia.

W placówce, przez internet, przez telefon - umożliwiamy zakup polisy u agentów ubezpieczeniowych we własnych, franczyzowych oraz partnerskich placówkach naziemnych, poprzez sieć ponad 3 tys. niezależnych agentów, a także w kanale direct: przez internetową porównywarkę oraz telefonicznie. Łącznie pod logo Superpolisa działa niemal 250 oddziałów we wszystkich województwach w Polsce.

Sieć sprzedaży:

 • Placówki własne: ok. 50
 • Placówki partnerskie: ok. 200

Oferta współpracy

Superpolisa Ubezpieczenia to rozpoznawalna marka i sprawdzony sposób na dochodowy biznes.  Nasz zespół tworzy grono ekspertów z wieloletnim doświadczeniem branżowym. Dzięki posiadanej wiedzy oraz prowadzonym na bieżąco analizom, regularnie pojawiamy się w mediach w roli komentatora rynku. Zajmujemy się doradztwem i sprzedażą produktów ubezpieczeniowych największych towarzystw działających na terenie Polski.

Zapewniamy dostęp do ofert 30 różnych firm, takich jak PZU, Warta, ERGO Hestia, Allianz Wiener czy Link4. Pomagamy w wyborze i zakupie szerokiej gamy ubezpieczeń - od komunikacyjnych poprzez turystyczne, majątkowe, życiowe dla klientów indywidualnych aż po produkty dedykowane podmiotom gospodarczym. Dzięki stałemu wsparciu zapewniamy profesjonalną i merytoryczną pomoc również w przypadku nietypowych i bardziej wymagających rodzajów ochrony. Wybraną polisę można kupić w jednej z ponad 250 placówek zlokalizowanych we wszystkich województwach.

Franczyza

Model zakładający otwarcie wyłącznej placówki Superpolisy. Ten wariant współpracy jest dla Ciebie, jeśli jesteś zdecydowany prowadzić własny biznes na zasadach franczyzy. Otwórz wyłączną placówkę Superpolisy w samodzielnie wybranym lokalu stacjonarnym, wyspę lub stoisko w galerii handlowej. Wesprzemy Cię m.in. dofinansowaniem do 10 tys. zł.

Partner

Propozycja dla dysponujących lokalem agentów ubezpieczeniowych lub osób działających w innych branżach. Poszerz zakres swojej działalności o sprzedaż ubezpieczeń. Korzystaj z innowacyjnego systemu Superpolisa i miej dostęp do szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych. Nie tylko nie ograniczamy Cię wymogiem wyłączności, ale też wesprzemy Cię dofinansowaniem oznakowania lokalu do 1,5 tys. zł.

Doradca

Wariant dla aktywnych agentów ubezpieczeniowych lub osób rozpoczynających karierę doradcy. Otrzymaj dostęp do nowoczesnego systemu Superpolisa i pełnej oferty ubezpieczeń. Nie wymagamy posiadania własnego lokalu i nie oczekujemy wyłączności. Samodzielnie planuj swoje cele i działania, korzystając z naszego pełnego wsparcia

Korzyści ze współpracy

Korzyści ze współpracy z nami, niezależnie od wybranego modelu biznesowego:

 • Polisa OC multiagenta oraz rejestracja w towarzystwach ubezpieczeniowych
 • Dostęp do przejrzystego systemu transakcyjno-rozliczeniowego 
 • Szerokie wsparcie merytoryczne na temat prowadzenia biznesu (pakiet szkoleń, doradztwo sprzedażowe, poradniki, dedykowana infolinia)
 • Dostęp do materiałów reklamowych
 • Możliwość rozwoju osobistego
 • Brak planów sprzedażowych narzuconych przez towarzystwa ubezpieczeniowe
 • Kompleksowa opieka Regionalnego Dyrektora Superpolisy

Oferowane wsparcie

Istotą naszej działalności jest franczyzowo-partnerski model biznesowy. Proponujemy: otwarcie wyłącznej placówki franczyzowej, wdrożenie naszej oferty do prowadzonego już biznesu, rozpoczęcie działań jako niezależny doradca.

Zapewniamy szerokie wsparcie merytoryczne na temat prowadzenia biznesu (pakiet szkoleń, doradztwo sprzedażowe, poradniki, dedykowana infolinia), dostęp do materiałów reklamowych oraz kompleksową opiekę Regionalnego Dyrektora Superpolisy.

Profil oczekiwanego Kontrahenta

Wyróżnia nas elastyczność. Nasi Partnerzy samodzielnie decydują o warunkach współpracy – dopasowująje do własnego pomysłu na rozwój zawodowy w branży ubezpieczeniowej.

Koszty inwestycji

Franczyza pełna

 • Koszty dostosowania lokalu - dofinansowanie do 10 tys. zł.
 • Koszty miesięcznie - 123,00 zł brutto miesięcznie

Franczyza niepełna / placówka partnerska

 • Koszty dostosowania lokalu - dofinansowanie do 1,5 tys. zł.
 • 61,50 zł brutto miesięcznie - franczyza niepełna/partner

Galeria

Najpopularniejsze franczyzy