pizza hut franczyza logo

Dane firmy
Amrest Franchise Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 15-17
53-332 Wrocław
www.franczyza.pizzahut.pl

 • Kontakt ws. współpracy
 • Michał Bąk
  Franchise Recruitment Manager
 • (+48) 512 423 589
 •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

POZNAJ NAS I OTWÓRZ FRANCZYZĘ PIZZA HUT!

O firmie

Pizza Hut jest jedną z największych sieci restauracji na świecie posiadającą ponad 13000 lokali. Właścicielem marki jest Yum! Brands Inc., jednak jej wyłącznym operatorem i master-franczyzobiorcą w krajach Europy Środkowo-Wschodniej jest firma AmRest.

AmRest to jeden z największych operatorów restauracyjnych i franczyzowych w Europie. Na rynku restauracyjnym jest obecny od 1994 roku, a obecnie posiada ponad 2300 restauracji, z czego ponad 400 w systemie franczyzowym. W Polsce, oprócz Pizza Hut, prowadzi takie marki jak KFC, Burger King i Starbucks.

AmRest jest master-franczyzbiorcą marki Pizza Hut już w kilkunastu krajach. Prawo do udzielania franczyzy dotyczy Polski, Francji, Czech, Węgier, Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Słowacji, Słowenii. Dzięki temu AmRest jest w stanie jeszcze lepiej wspierać franczyzobiorców, poprzez dzielenie się międzynarodowym i wielobrandowym doświadczeniem w prowadzeniu restauracji.

Sieć restauracji w Polsce:

 • Jednostki własne: 156
 • Jednostki franczyzowe: 8

Franczyza Pizza Hut

Pizza Hut to sprawdzony koncept restauracyjny i świetnie rozpoznawalna marka światowego lidera w kategorii pizzy! Koncentrujemy się na budowaniu doświadczeń Gości poprzez najwyższej jakości produkt, świetny poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny, co pozwala tworzyć unikalną wartość dla naszych Klientów. Restauracje Pizza Hut to atrakcyjne formaty, miejsca spotkań przyjaciół i rodzin w niezobowiązującej atmosferze i świetnie przygotowany oraz prowadzony model dostawy do domu.

Dołączając jako Partner Franczyzowy Pizza Hut do sieci Amrest otrzymujesz szerokie wsparcie lidera rynku gastronomicznego w Europie i sprawdzony model biznesowy.

W ramach umowy franczyzowej Amrest oferuje możliwość poprowadzenia restauracji pod marką Pizza Hut w koncepcie: Fast Casual Delivery.

Oferowane wsparcie i korzyści ze współpracy

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla naszych Partnerów w każdym aspekcie przygotowania, otwarcia i prowadzenia restauracji - w myśl hasła - zadowoleni goście, zadowolony franczyzobiorca!

 • Lokalizacja - oferujemy wsparcie w procesie oceny potencjału i wyboru lokalizacji.
 • Projekt i budowa - przygotujemy i wspólnie dopracujemy najbardziej efektywny ze względu na gości i pracowników plan restauracji
 • Model finansowy - zaplanujemy optymalizację kosztów inwestycji i razem przygotujemy plan budowania sprzedaży 
 • Marketing - oferujemy wsparcie w budowaniu lokalnego marketingu oraz profesjonalny dostęp do kampanii centralnych, nowoczesnych narzędzi digitalowych wraz z systemem do zamówień online i współpracę z agregatorami 
 • Rozwój - wesprzemy proces rekrutacji oraz szkolenia pracowników minimalizując koszty i czas szkolenia 
 • Wsparcie i coaching - zapewniamy ciągłe wsparcie i coaching w zakresie kluczowych procesów i wyzwań biznesowych

Naszym celem jest budowanie długoterminowych relacji i stałe podnoszenie poziomu współpracy oraz budowa know-how franczyzobiorcy przy szybkim rozwoju sieci.

Podstawowe wymagania oraz koszt inwestycji

 • Długoterminowa współpraca (min. 10 lat) z rzetelnymi, rozwojowymi partnerami lubiącymi wyzwania i angażowanie się w prowadzenie restauracji lub sieci, otwartymi na współpracę z Franczyzodawcą, cechujący się mocnym właścicielskim podejściem. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu konceptów franczyzowych i restauracyjnych
 • Kandydaci posiadający własny lokal (min. 80 m2), dobra widoczność i szeroka fasada min. 8m, zasilanie elektryczne min. 80kW, kanał wentylacyjny, możliwość instalacji separatora tłuszczu
 • Kandydaci poszukujący lokalu – oferujemy szerokie wsparcie w identyfikacji oraz ocenie potencjału lokalizacji wraz ze strefą dostaw
 • Zakres geograficzny: miasta już od 60 tys. mieszkańców - ze szczególnym uwzględnieniem centrów handlowych, centrów miast oraz intensywnie zabudowane osiedla mieszkaniowe

Koszt inwestycji

Minimalna inwestycja ok. 800.000 zł - jej poziom jest uzależniony od rodzaju konceptu i stopnia przygotowania lokalu. Opłata licencyjna wynosi 29.000 USD, 6% opłaty franczyzowej i 6% opłaty marketingowej. Pozostałe opłaty w zależności od wykorzystania szerokiego pakietu franczyzowego.

Proces nawiązania współpracy

 1. Wypełnienie formularza kontaktowego na stronie: https://franczyza.pizzahut.pl/kontakt
 2. Rozmowa z przedstawicielem sieci na której przedstawiane są szczegóły współpracy
 3. Poszukiwanie, weryfikacja, akceptacja lokalizacji
 4. Podpisanie umowy franczyzowej
 5. Przygotowanie lokalu według standardów marki
 6. Szkolenie
 7. Otwarcie restauracji

Galeria

Najpopularniejsze franczyzy