piramid pizza logo franczyza

Dane firmy
P.P.H.U. WOJTEX Wojciech Goduński
Złotniki 11
99-205 Dalików
www.wojtex.net

 • Kontakt ws. współpracy
 • Wojciech Goduński
 • (+48) 792 433 601
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Franczyza Piramid Pizza

Sieć pizzerii Piramid Pizza powstała z myślą o ekspansji zagranicznej, a jej znakiem rozpoznawczym jest najlepsza pizza. Nasza oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród konsumentów, jak i osób chcących rozpocząć współpracę na zasadzie franczyzy.

Lokale Piramid Pizza utrzymywane są w stylu egipskim, a oprócz tradycyjnej pizzy serwowane w nich są dania z kebabem, przepyszne zapiekanki, kanapki oraz inne dania.

Rozwój naszych pizzerii skłonił nas do utworzenia specjalistycznej hurtowni, która zaopatruje po dziś dzień nasze lokale w niezbędne artykuły do wyrobu pizzy. Krok ten pozwolił nam stworzyć sieć lokali i obniżyć koszty zaopatrzenia, negocjując najlepsze ceny i dostarczając najwyższej jakości produkty.

 

Oferowane wsparcie dla franczyzobiorcy

Poza bardzo dogodnymi warunkami współpracy, oferujemy również relacje partnerskie w rozwoju biznesu. Organizujemy szkolenia przez wykwalifikowanych managerów, restauratorów i marketingowców. Doradzamy i pomagamy przez cały okres współpracy.

Korzyści ze współpracy

Działamy nieprzerwanie od 1994 roku. Zdobywamy wyróżnienia i nagrody ze świata biznesu. Prowadzenie biznesu franczyzowego pod szyldem Piramid Pizza naprawdę się opłaca - świadczą o tym setki zadowolonych franczyzobiorców. Sprawdź, jak wiele możesz zyskać otwierając własny biznes. Franczyza z nami to sukces gwarantowany!

Podstawowe wymagania i koszt inwestycji

Każdy może otworzyć pizzerię Piramid Pizza, ponieważ nie wymagamy doświadczenia gastronomicznego. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje zarówno franczyzobiorcę, jak i jego personel do prowadzenia pizzerii.

 • Bardzo niski koszt inwestycji (od 42 tys. zł w lokal o powierzchni 70 m2) - powoduje to błyskawiczny zwrot zainwestowanych środków
 • Brak opłaty licencyjnej, marketingowej oraz innego rodzaju opłat pobieranych w większości operatorów marek franczyzowych

Proces otwarcia pizzerii Piramid Pizza

 1. Podpisujesz umowę
 2. Dostajesz szczegółowy instruktaż prowadzenia placówki
 3. Dostosowujemy projekt aranżacji lokalu
 4. Dostosowujemy projekt technologiczny
 5. Dostajesz wszystkie potrzebne materiały i receptury

 

Galeria

Najpopularniejsze franczyzy