organique logo franczyza

Dane firmy
Organique Sp. z o.o. Sp. k.
Plac Strzelecki 20/2
50-224 Wrocław
www.organique.pl

 • Kontakt ws. współpracy
 • Anna Gocałek
 • (+48) 666 895 698
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Jesteśmy polską firmą od ponad 18 lat tworzącą kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Inspiracją jest dla nas natura, dlatego skupiamy się na tym, by składy naszych kosmetyków były bezpieczne, delikatne i jednocześnie skuteczne. Przygotowujemy nasze produkty z wielką starannością, dbałością o każdy element. Większość naszych produktów nadal wykonywana jest ręcznie.

Kosmetyki oddziaływują na nasze zmysły: wzrok, zapach, dotyk, dlatego dbamy o to, by produkty były barwne, wyjątkowo pachnące oraz miały przyjemne i aksamitne konsystencje. Doceniając jakość życia, pokazujemy jak proste czynności zmieniać w wyjątkowe terapie i rytuały. Łącząc tradycję z nowoczesnością pomagamy zdrowiej i pięknej żyć.

Sieć sprzedaży:

 • Jednostki własne: 11
 • Jednostki franczyzowe: 33

Franczyza Organique

Biznes polega na sprzedaży kosmetyków na bazie naturalnych składników z całego świata w kanale detalicznym i profesjonalnym. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, który trafia do najbardziej wymagających Klientów – w ofercie mamy ponad 80 produktów wegańskich, a także produkty 100% naturalne. Produkty odpowiadają na wszystkie potrzeby skóry nie zaburzając jej bariery hydrolipidowej. Naszym Klientem jest przede wszystkim kobieta w wieku 30-40 lat, aktywna.

Branża kosmetyczna charakteryzuje się dużym skoncentrowaniem na jakości produktów, ich składach i sposobie prezentacji. Dla Klientów tej branży istotne jest pochodzenie składowych produktu, a także proces produkcyjny. Dlatego z wielką starannością wybieramy surowce.

Korzyści ze współpracy

Praca ze stabilną na rynku firmą z 20 letnim doświadczeniem. Bez wątpienia naszym silnym atutem jest produkt, który sprzedajemy – cieszy się on dużym uznaniem wśród Klientów. Praca z zaangażowanym i pełnym pasji zespołem Organique. Udział w wielu ciekawych inicjatywach.

 

Oferowane wsparcie

Dla franczyzobiorców oferujemy kompleksową ofertę franczyzową. Projekt wyposażenia lokalu, szkolenia z systemu sprzedażowego, produktowe, sprzedażowe. Dodatkowo wspieramy Klienta w całym procesie otwarcia, a także w trakcie trwania umowy. Organizujemy w Franczyzobiorcami eventy lojalizujące Klientów, wspieramy ich marketingowo i operacyjnie.

 

Podstawowe wymagania

Idealny franczyzobiorca ma doświadczenie w handlu detalicznym, współpracował z galeriami handlowymi. To jednak nie jest obligatoryjny wymóg – naszymi Franczyzobiorcami są ludzie z pasją, którzy chcą prowadzić biznes na jasnych i prostych zasadach, a przede wszystkim chcą operacyjnie zaangażować się w funkcjonowanie sklepu.

Koszt inwestycji

 • Około 60 tys. zł (wyspa handlowa – 12 m2 z zatowarowaniem) do 160 tys. zł (lokal 40 m2 ) w zależności od lokalizacji i lokalu

Proces nawiązania współpracy

 1. Podpisanie umowy franczyzowej
 2. Szkolenia wstępne
 3. Zatowarowanie
 4. Otwarcie sklepu Organique

Zapraszamy do współpracy

organique franczyza

Najpopularniejsze franczyzy