iwg logo franczyza

Dane firmy
IWG Management Sp. Z o.o.
Ul. Emili Plater 53
00-113 Warszawa
www.iwgplc.com

 • Kontakt ws. współpracy
 • Michal Dorszewski
 • (+48) 885 675 005
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

IWG jest największym na świecie operatorem elastycznych przestrzeni do pracy, z ponad 7 milionami użytkowników wśród, których są zarówno cieszący się sukcesami przedsiębiorcy, osoby indywidualne i znane duże korporacje.

Przy pomocy portfolio naszych marek, takich jak Regus, Spaces, HQ i Signature, jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania pasujące do każdego rodzaju biznesu i stylu pracy.

Dzięki zróżnicowanym formatom biur, a także rosnącym gałęziom biznesu takim jak rozwiązania mobilne, biura wirtualne oraz oferta biur zapasowych, pozwalamy firmom i ich pracownikom pracować gdzie chcą, kiedy chcą i jak chcą - w takim budżecie, na jaki się zdecydują.

Sieć IWG

 • 33 centra własne w 8 miastach w Polsce (Warszawa, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Poznań, Kraków, Lublin, Łódź)
 • Ponad 3500 lokalizacji na świecie w 120 krajach

IWG firma

Oferta IWG®

Rok 1989 był rokiem, w którym Mark Dixon, wizjoner, postanowił zrewolucjonizować świat pracy, otwierając pionierską Grupę Regus ze swojej bazy w Brukseli w Belgii. W następnych latach, w odpowiedzi na zmieniającą się dynamikę rynku i zapotrzebowanie klientów, nowe marki zostały dodane do biznesu poprzez przejęcia i rozwój organiczny, których kulminacją było utworzenie spółki dominującej, IWG plc, w 2016 roku.

Jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania dopasowane do każdego rodzaju działalności, stylu pracy i ceny.

Chociaż mamy ponad 3500 lokalizacji w 120 krajach, wciąż widzimy ogromny potencjał wzrostu, ponieważ naszym celem jest dotarcie do każdego miasta, miasta i głównego węzła komunikacyjnego na świecie, aby zapewnić bardzo potrzebne elastyczne opcje przestrzeni roboczej, od godzinnej pracy coworkingowej po wieloletnie umowy najmu powierzchni biurowej, łączymy miliony podobnie myślących profesjonalistów i umożliwiamy im wydajniejszą pracę. W ten sposób pomagamy milionom ludzi spędzić wspaniały dzień w pracy.

Co robimy?

Tworzymy wartość osobistą, finansową i strategiczną dla firm o dowolnej skali działania, zapewniając im oraz osobom prywatnym dostęp do przestrzeni do pracy na miarę ich potrzeb.

 • POWIERZCHNIA BIUROWA - Wybierz z naszej rozległej sieci w pełni zarządzanych biur i dostosuj przestrzeń do własnych, unikalnych wymagań.
 • COWORKING - Szukasz większej elastyczności? Dlaczego nie korzystać z naszych obszarów roboczych na żądanie, uzyskując dostęp do dowolnej części naszej sieci wtedy, gdy tego potrzebujesz.
 • WIRTUALNE BIURO - Nasza usługa wirtualnego biura zapewnia profesjonalny adres firmy i lokalny numer telefonu, a także obsługę poczty, odbieranie połączeń i wsparcie administracyjne.
 • SALE SPOTKAŃ - Pitching do potencjalnego klienta? Szkolenie zespołu sprzedaży? Prezentujesz na tablicy? Mamy idealne miejsca do spotkań, niezależnie od tego, do czego ich potrzebujesz.
 • ELASTYCZNE PLANY PRACY - Wybierz jeden z naszych planów członkostwa i uzyskaj dostęp do naszych biur, przestrzeni coworkingowych i salonów biznesowych w dowolny sposób.

Franczyza IWG®

Od początku naszej działalności w 1989 roku otwieraliśmy średnio dwa centra tygodniowo. Zapotrzebowanie na elastyczne miejsce do pracy rośnie wykładniczo. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu, zamierzamy szybko rozszerzyć naszą sieć poprzez globalny program franczyzowy, który umożliwi naszym partnerom franczyzowym czerpanie korzyści z wykorzystania naszej skali, światowej klasy systemów i sprawdzonego modelu biznesowego.

Oferta PDF

Wspaniałe możliwości związane z franczyzą

 • ROSNĄCE ZAPOTRZEBOWANIE, OGRANICZONA PODAŻ
  Sektor biur serwisowanych zapewnia wiele możliwości partnerom franczyzowym, a zapotrzebowanie na elastyczne rozwiązania w zakresie miejsc pracy szybko przewyższa podaż.
 • POŁĄCZ SIĘ Z USTALONĄ BAZĄ KLIENTÓW, WYKORZYSTAJ NASZ SPRAWDZONY MODEL BIZNESOWY
  Nasze marki wzbudzają silną lojalność, a miliony klientów codziennie korzystają z naszych produktów i usług. Model biznesowy biura serwisowanego wynaleźliśmy ponad 30 lat temu i od tego czasu stale go doskonalimy. Od sprzedaży i marketingu po platformy i procesy - każdy element ma na celu przekształcenie niewykorzystanego potencjału naszego rynku w wyjątkowe zwroty gotówki.
 • PARTNERSTWO FRANCZYZOWE Z LIDEREM RYNKU
  Nasza sieć jest ponad sześć razy większa niż naszego najbliższego konkurenta. W połączeniu z naszą bezkonkurencyjną platformą cyfrową i informatyczną, czyni nas to niekwestionowanym liderem w sektorze biur serwisowanych.

Oferowane wsparcie

Firma IWG utworzyła kompleksową platformę wsparcia, która zapewnia operatorom franczyzowym następujące korzyści:

 • Dostęp do obszernego pakietu opatentowanych systemów i narzędzi IWG z możliwością ich pełnego wykorzystania
 • Globalne wsparcie klienta
 • Kompleksowa platforma marketingowa obejmująca stronę internetową i aplikację z konfiguracją i zarządzaniem w celu umieszczenia na liście lokalizacji IWG
 • Możliwość wykorzystania międzynarodowych kanałów sprzedaży i marketingu IWG, w tym naszej sieci globalnych kont korporacyjnych
 • Otrzymanie spersonalizowanego planu marketingowego
 • Dostęp do pakietu spersonalizowanych szablonów marketingowych, w tym oznakowań, wydarzeń, reklam, działań sprzedażowych, materiałów prasowych i artykułów biurowych IWG
 • Regularna weryfikacja planu marketingowego przez zespół IWG
 • Rekrutacja i szkolenie personelu

Wymagania

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych partnerów, którzy chcą dołączyć do międzynarodowej markowej sieci i odnosić korzyści dzięki kopiowaniu sprawdzonego modelu poprzez wykorzystanie ustalonych procesów.

Franczyzobiorcy, którzy wcześniej rozpoczęli własną działalność, będą w stanie zmaksymalizować wydajność swoich lokalizacji i będą mieć kwalifikacje przywódcze wymagane do motywowania zespołów w swoim centrum do generowania sprzedaży i utrzymywania zadowolenia klientów — to dwa kluczowe aspekty prowadzenia lokalizacji IWG.

Powinni być pasjonatami marki, ale także sektora jako całości — już teraz obserwujemy znaczące zmiany we wzajemnych relacjach pracowników z pracodawcami, a obie strony doceniają korzyści wynikające z pracy w środowisku biura współdzielonego.

Koszt inwestycji to 270 000 €

Proces nawiązania współpracy

Od momentu podpisania umowy franczyzowej do otwarcia centrum mija około czterech miesięcy.

Zapewniamy stałe wsparcie podczas procesu przygotowania lokalizacji od planowania przestrzeni i projektu centrum po opracowanie strategii cenowej i szkolenie personelu.

Skontaktuj się z naszym zespołem już dziś i dołącz do liderów w sektorze przestrzeni do pracy!

Galeria

Najpopularniejsze franczyzy

.