indepro logo franczyza

Dane firmy
INDEPRO Sp. z o.o.
ul. Stefana Batorego 25
31-135 Kraków
www.indepro.pl

 • Kontakt ws. współpracy
 • Monika Szymańska
 • (+48) 665 335 315 / 665 335 985
 •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

INDEPRO to ogólnopolska sieć agencji nieruchomości, nowoczesna i profesjonalna organizacja niezależnych profesjonalistów (INDEpendentPROfessionals). Naszą podstawową działalnością jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Kierując się zasadami etyki i rzetelności biznesowej, skrupulatnie przestrzegamy przepisów prawa oraz chronimy interesy tysięcy obsługiwanych klientów.

Pierwsza agencja INDEPRO powstała w 2007 roku w Krakowie, a obecnie działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Naszą misją jest dostarczanie bezpiecznych, korzystnych i skutecznych rozwiązań umożliwiających osiąganie sukcesów na polskim rynku nieruchomości.

W INDEPRO wyznaczamy najwyższe standardy jakości obsługi klientów. Dowodem tego jest Księga Referencyjna zawierająca blisko 1000 listów referencyjnych podpisanych własnoręcznie przez zadowolonych klientów. Jesteśmy jedną z nielicznych agencji, która może pochwalić się takim uznaniem w oczach klientów.

W INDEPRO to Agent jest najważniejszy, dlatego dajemy nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego oraz osobistego wszystkim naszym Partnerom i Agentom współpracującym w ramach franczyzy. Jako pierwsza agencja w Polsce wprowadziliśmy „Program Pasywnego Dochodu” usługę „Kup Bez Prowizji” oraz „Ekspresowa Sprzedaż”. Nowatorskie podejście, nieustanne usprawniany i rozwijany model biznesu oraz nowoczesne rozwiązania, dają naszej marce istotną przewagę na ciągle zmieniającym się rynku nieruchomości.

Dbając o bezpieczeństwo klientów, stale dostosowując standardy do ich rosnących wymagań, wprowadziliśmy unikalny i autorski system szkoleń dla wszystkich członków organizacji oraz szereg rozwiązań usprawniających obsługę i ułatwiających relacje pomiędzy uczestnikami rynku. Nasze wysiłki zostały docenione nie tylko przez tysiące zadowolonych klientów, dodatkowo zostały uhonorowane prestiżowymi wyróżnieniami:

 • statuetka „Pióro Businessu” - przyznawana przedsiębiorcom w uznaniu ich znaczących osiągnięć w działalności gospodarczej, inwencję, działania na rzecz jakości, za umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem oraz rzetelność i uczciwość w biznesie. INDEPRO zostało nagrodzone za innowacyjne i profesjonalne usługi obrotu nieruchomościami;
 • nominacja do nagrody „Best Quality 2015” przyznawanej przez Polską Agencję Przedsiębiorczości w kategorii Franchising – za najwyższą jakość zarządzania oraz wkład w rozwój sieci franczyzowych.

Sieć sprzedaży:

 • Jednostki własne: 1
 • Jednostki franczyzowe: 16

Franczyza INDEPRO

Dołączając do sieci INDEPRO prowadzisz swoją własną agencję, a nie oddział innej firmy. Masz możliwość elastycznego działania z klientami i agentami bez narzucania sztywnych schematów. Dzięki naszym rozwiązaniom, narzędziom oraz wielu automatycznym procesom zaoszczędzasz pieniądze i czas. To Ty zdecydujesz na co go wykorzystasz. Wielopoziomowa perspektywa rozwoju dla agentów, przygotowane procesy rekrutacyjne, wdrożeniowe i szkoleniowe, umożliwiają szybką budowę trwałego i skutecznego zespołu. Nasza unikatowa i spójna kultura organizacyjna buduje właściwy dla organizacji klimat i pozwala stworzyć pozytywną atmosferę. Partnerskie podejście i transparentny model działania, minimalizuje rotację i buduje lojalność

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia osobistego spotkania, na którym ze szczegółami przybliżymy zasady funkcjonowania naszego systemu partnerskiego, zapoznamy z założeniami budżetowymi, przedstawimy wiele korzyści wynikających ze współpracy w ramach sieci INDEPRO oraz omówimy prognozowane wyniki.

Oferowane wsparcie i korzyści

Nasz Partner prowadzi swoją własną agencję. Zależy nam jednak aby osiągał zadowalające wyniki i realizował swoje cele. Wiemy jak ważne jest wdrożenie i codzienne działanie, dlatego Partner otrzymuje następujące wsparcie oraz pakiet korzyści:

 • Know-how – cała wiedza i doświadczenie w postaci podręcznika operacyjnego wraz z instrukcją obsługi i pełnym wsparciem (ok 700 stron dokumentów). Gotowy, sprawdzony i sprawnie działający model biznesowy - pełny system organizacyjno-marketingowy, kompletny zestaw informacji oraz narzędzi do prowadzenia własnej agencji nieruchomości.
 • Bieżące wsparcie dedykowanego menadżera – na każdy etapie możliwość skorzystania z konsultacji. W razie potrzeby wsparcie telefoniczne oraz możliwość indywidualnych osobistych szkoleń. Wsparcie w codziennym działaniu.
 • Markę INDEPRO – korzystanie z: pełnej identyfikacji wizualnej, wypracowanej renomy, uznanej jakości oraz pozycji na polskim rynku.
 • Standardy i procedury obsługi klientów – gotowe, spisane w formie podręcznika operacyjnego standardy i procedury obejmujące cały proces obsługi Klientów. (Od pozyskania klienta, do finalizacji transakcji sprzedaży i obsługi posprzedażowej).
 • Program pasywnego dochodu – każdy Agent i Partner jest także udziałowcem całej Sieci INDEPRO i może uzyskiwać dodatkowy pasywny dochód, który wypłacamy z naszych zysków każdej osobie zaangażowanej w rozwój.
 • Dodatkowe dochody – świadczenie usługi pośrednictwa finansowego oraz realizację usługi inwestycyjnej Ekspresowa Sprzedaż.
 • Wzory dokumentów – Partner otrzymuje gotowe rozwiązania, nie tworzy samodzielnie niezbędnych dokumentów, nie ponosi również zbędnych kosztów z tym związanych. Nasze dokumenty wykorzystywane w relacjach z klientami i personelem, sporządzane są przez renomowane kancelarie prawne, aktualizowane i nadzorowane w zakresie spełniania bieżących wymogów prawnych (także np.: w zakresie klauzul niedozwolonych). Dokumentacja obejmuje m.in. wzorce umów z klientami, wzorce umów z personelem, dokumenty dodatkowe i towarzyszące, informatory, załączniki, aneksy, rozliczenia, protokoły, ankiety, pełnomocnictwa, raporty, wyniki, skrypty, formularze i wiele innych.
 • Wysokiej jakości marketing – profesjonalna strona internetowa rozwijana i aktualizowana na bieżąco, materiały informacyjne dla klientów,  pakiety marketingowe budujące markę osobistą i wspierające pracę Agentów, a także teczki, foldery reklamowe, banery, ulotki promujące usługi oraz Twoją Agencję, działania social media i PR, mailingi do klientów i wiele innych.
 • Systemy informatyczne CRM i BMS – zaawansowane, nowoczesne, unikatowe i wielofunkcyjne oprogramowanie tworzone i nieustannie rozwijane przez własny zespół informatyczny na wyłączne potrzeby seci INDEPRO. Funkcjonuje on-line, poprzez przeglądarkę z dowolnego urządzenia mobilnego w dowolnym miejscu na świecie z dostępem do Internetu. Pozwala na zdalne prowadzenie obsługi klientów, zdalne zarządzanie Agentami i zdalne zarządzanie biznesem.
 • CRM – narzędzia do zarządzania klientami, danymi, zleceniami, ofertami, kontaktami, kalendarzem spotkań, wynikami, umożliwia zdalną obsługę klientó1)w oraz współpracę, komunikację i bezpieczną wymianę informacji z innymi Agentami oraz innymi Agencjami, a także wiele innych.  (CRM – customerrelationship management)
 • BMS – narzędzia właścicielskie i menadżerskie do zarządzania zespołem Agentów,  Agencją lub kilkoma Agencjami Partnera, zarządzania magazynem, zarządzanie eksportem ofert, rozliczeń, kalkulacji, fakturowania i rejestrowania wpływów, prowadzenia wynagrodzeń i wypłat, analizy wyników Agentów i Agencji, generuje kilkadziesiąt raportów i alertów menadżerskich, w tym automatycznych, usprawniających ocenę i kontrolę działań, a także wiele innych.(BMS – business management system)
 • Pakiet specjalistycznych szkoleń – obejmuje szkolenia wdrożeniowe dla Partnerów i jego Agentów, a także dodatkowe szkolenia uzupełniające oraz doszkalające. Szkolenie wdrożeniowe obejmuje m. in. następujące tematy: zasady funkcjonowania rynku pośrednictwa nieruchomości, rola uczestników rynku nieruchomości, regulacje prawne, rodzaje zleceń, profesjonalna obsługa klientów, całościowy proces obsługi klientów w zakresie pośrednictwa, obsługa systemu CRM, wiedza o INDEPRO (model działania, standardy i kultura). Szkolenia uzupełniające i doszkalające to między innymi: skuteczna obsługa klienta poszukującego nieruchomości do zakupu, skuteczne pozyskiwanie nieruchomości, przygotowanie profesjonalnej oferty sprzedaży nieruchomości, negocjacje, zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy. Wszystkie moduły szkoleniowe realizowane są w ramach autorskiego systemu szkoleń pod nazwą AKADEMIA INDEPRO.
 • Staż dla Partnera – możliwość odbycia przez Partnera stażu w agencji INDEPRO, który obejmuje niezbędne zagadnienia z działalności agenta oraz prowadzenia własnej agencji.
 • Sprawdzeni dostawcy i partnerzy biznesowi – możliwość skorzystania z firm obsługujących sieć w zakresie: marketingowym i reklamowym, promocyjnym oraz PR, informatycznym, rekrutacyjnym, dostawców materiałów i usług; korzyści efektu skali pozwalają na znaczące dodatkowe oszczędności i redukcje kosztów dla Partnera.
 • Jasny i przejrzysty model rozliczania przychodów i wynagrodzeń – systemowy automatyczny model rozliczeń uwzględniający przy kalkulacji wynagrodzenia każdą osobę w Sieci, która według ustalonych zasad przyczyniła się do realizacji transakcji. Rozwiązanie to pozwala na bezpieczne, transparentne i rzetelne realizowanie współpracy i rozliczeń finansowych w ramach jednej Agencji, całej Sieci, także współpracy z innymi agencjami
 • Dedykowany serwer oraz poczta – obsługa informatyczna w zakresie danych, domena firmowa, poczta firmowa oraz przestrzeń dyskowa na potrzeby własnych danych.
 • Wsparcie podczas uruchamiania oddziału i wdrożenia do systemu – doradztwo podczas całego okresu uruchamiania oddziału.
 • i wiele innych.

Spotkaj się z nami i dowiedz się szczegółowo, jak korzystne jest dla Ciebie przystąpienie i funkcjonowanie w naszej sieci. Zapraszamy.

Wymagania

 • Lokalizacja – uruchomienie i prowadzenie Agencji w sieci INDEPRO jest możliwe w każdym mieście na terenie Polski posiadającym min. 2 tys. mieszkańców.
 • Biuro – lokal usługowy na parterze lub lokal użytkowy na piętrze, powierzchnia min. 25 m2, posiadający przynajmniej dwa osobne pomieszczenia.
 • Osobiste zaangażowanie Partnera w samodzielne zarzadzanie biznesem, nadzór lub uczestnictwo w procesie obsługi klientów
 • Postępowanie według zasad i standardów obowiązujących w sieci INDEPRO.
 • Przestrzeganie przepisów prawa oraz zasad etyki w biznesie.
 • Obsługa wszystkich klientów tylko w oparciu o zawarte pisemnie umowy pośrednictwa.
 • Dodatkowym atutem jest doświadczenie w branży nieruchomości bądź pokrewnej, lub doświadczenie w zakresie prowadzenia własnego biznesu
 • Minimalna kwota inwestycji wynosi ~20 tys. zł.

Finalna wysokość kwoty inwestycji zależna jest od wielkości planowanej agencji, lokalizacji biura oraz ilości personelu. Szczegóły dotyczące opłat licencyjnych omawiane są podczas spotkania informacyjnego.

Galeria

indepro nieruchomosci franczyza

Najpopularniejsze franczyzy