expense reduction analysts logo franczyza

Dane firmy
Expense Reduction Analysts
Ul. Mokotowska 1 (p. 8) Zebra Tower
00-640 Warszawa

 • Kontakt ws. współpracy
 • Michał Brzemiński
 • (+48) 517 086 270
 •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • www.pl.expensereduction.com

O firmie

Firma Expense Reduction Analysts powstała w Wielkiej Brytanii w 1992 roku i w ciągu 25 lat stała się największą firmą doradczą na świecie specjalizującą się w optymalizacji kosztów, ulepszaniu procesu zakupów i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu Partnerzy Expense Reduction Analysts Polska oferują unikalne ekspertyzy i rozwiązania w blisko 40 kategoriach kosztowych, pomagając klientom wypracowywać realne oszczędności. Do dnia dzisiejszego zrealizowaliśmy ponad 18 tys. projektów, w tym ponad 250 w Polsce.

Do klientów Expense Reduction Analysts należą średnie i duże przedsiębiorstwa ze wszystkich sektorów gospodarki m.in. Kler, Coccodrillo, Uniwersytet SWPS, Novol, Samsung, SGB Bank SA, Decathlon, Hobas i inne.

Nasze projekty prowadzimy w sposób kompleksowy: od audytu sytuacji bieżącej, poprzez wdrożenie rozwiązań optymalizacyjnych do monitorowania osiągniętych korzyści finansowych. ERA jako firma globalna, poprzez sieć Partnerów na całym świecie, gwarantuje najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania.

Informacje o sieci:

 • Ilość franczyzobiorców: 7

Oferta franczyzy

W związku z dynamicznym rozwojem sieci Expense Reduction Analysts w Polsce poszukujemy nowych Partnerów. Oferujemy możliwość prowadzenia własnej firmy konsultingowej na zasadach franczyzy. Nasz model biznesowy jest prosty, efektywny i dochodowy. Przychód doradczy to udział w wygenerowanych oszczędnościach klientów.

Oferowane wsparcie i korzyści

Expense Reduction Analysts zapewnia swoim franczyzobiorcom:

 • Unikalny, skuteczny i sprawdzony model biznesowy,
 • System wsparcia działalności obejmujący m. in. dostęp do bazy klientów i dostawców, zrealizowanych projektów i referencji od klientów; możliwość korzystania ze zróżnicowanych narzędzi marketingowych, dostęp do systemu IT,
 • Specjalistyczne szkolenie wstępne na terenie Wielkiej Brytanii oraz coaching doświadczonego Partnera Expense Reduction Analysts w ciągu pierwszych sześciu miesięcy prowadzenia działalności.
 • Intensywne szkolenia krajowe i międzynarodowe w dziedzinach rozwoju rynku, zarządzania i wdrażania projektów,
 • Możliwość korzystania z wiedzy i doświadczeń Partnerów w poszczególnych kategoriach kosztowych, wsparcie od Country Managera na Polskę i centrali ERA w Wielkiej Brytanii,
 • Ścisłą współpracę między Partnerami w regionie i Europie, kontakty z Partnerami na świecie i udział w międzynarodowych projektach.

Korzyści ze współpracy:

 • Unikalny model biznesowy przynosi ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy i jednocześnie generuje przychody pozwalające realizować marzenia. Przychód doradczy to udział w wygenerowanych oszczędnościach klientów, a inwestycja zwraca się w ciągu 6-8 miesięcy,
 • Nasz model biznesowy pozwala każdemu doradcy skupić się na swoich mocnych stronach umożliwiając mu korzystanie ze specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności innych Partnerów. 

Jakich Partnerów poszukujemy?

Nasza oferta skierowana jest do specjalistów z długoletnim doświadczeniem w rozwijaniu dużych organizacji lub współpracujących z klientem korporacyjnym. Poszukujemy osób przedsiębiorczych, zaangażowanych w pracę i odnoszących sukcesy; posiadających wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu kosztami.

Przewidywana suma inwestycji

Kwota inwestycji związana z zakupem licencji franczyzowej wynosi 39,9 tys. euro.

Expense Reduction Analysts współpraca franczyza

Najpopularniejsze franczyzy