biesiadowo logo franczyza

Dane firmy
P.P.H.U. WOJTEX Wojciech Goduński
Złotniki 11
99-205 Dalików
www.wojtex.net

 • Kontakt ws. współpracy
 • Lidia Kaszyńska
 • (+48) 792 433 601
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Franczyza Biesiadowo

Biesiadowo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych pizzerii w Polsce. Swoją działalność sieć rozpoczęła w 2007 roku, a obecnie pod marką działa ponad 100 lokali.

Sieć pizzerii Biesiadowo popularność wśród Klientów zyskała dzięki smacznej kuchni, zabawnym nazwom dań i wyjątkowej atmosferze.  Flagowym produktem firmy jest pizza gigant o średnicy 57 cm, która jest serwowana we wszystkich punktach Biesiadowa. Charakterystyczny dla sieci jest również wygląd lokali utrzymywany w stylu tradycyjnej, polskiej chaty. Oprócz pysznej pizzy w menu znajdują się także m.in.: dania z kebabem, zapiekanki w rozmiarze XXL i MEGA burgery ze 100% wołowiny. Wielu dotychczasowych franczyzobiorców sieci posiada kilka lokali pod szyldem Biesiadowo, co dowodzi, że inwestycja ta jest naprawdę opłacalna.

Co roku koncept zajmuje wysokie pozycje w rankingach biznesowych i gastronomicznych. Sieć pizzerii Biesiadowo jest laureatem nagród takich jak: Laur Konsumenta, Gazele Biznesu, Firma Roku, Jakość Roku, POLISH PRODUCT itp. Natomiast w 2015 roku został uhonorowany statuetką Luksusowej Marki Roku 2015, co świadczy o wysokiej jakości usług.

Franczyzodawca jak w przypadku wszystkich swoich konceptów nie pobiera opłaty licencyjnej oraz wstępnej, a co więcej zapewnia bezpłatne dostawy z w pełni zatowarowanej hurtowni.

Oferowane wsparcie dla franczyzobiorcy

Osobom przystępującym do sieci, Biesiadowo zapewnia pomoc oraz pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Ponadto franczyzobiorcy mogą liczyć na bezpłatne, profesjonalne szkolenia, przygotowujące do pracy w gastronomii . Sieć zaopatruje lokale w produkty z własnej hurtowni, dzięki czemu każdy franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowany asortyment w bardzo korzystnej cenie.

Korzyści ze współpracy

 • Wspólne działania marketingowe w ramach marki
 • Gotowy, sprawdzony pomysł, gwarantujący zysk
 • Szybki zwrot z inwestycji przy niskim nakładzie
 • Brak opłaty licencyjnej i marketingowej

Podstawowe wymagania i koszt inwestycji

Aby dołączyć do sieci i otworzyć własną pizzerię Biesiadowo nie trzeba posiadać doświadczenia w branży gastronomicznej. Koszt inwestycji zaczyna się od 42 tys. zł, co powoduje błyskawiczny zwrot z inwestycji środków. Miesięczna opłata z tytułu franczyzy wynosi 1000 zł netto i jest niezależna od wysokości osiąganych obrotów. Co więcej, franczyzodawca oferuje elastyczne warunki współpracy i nie pobiera opłaty wstępnej oraz licencyjnej.

 • Lokal minimum 70 m2
 • Zaangażowanie własne i chęć współpracy
 • Przy lokalu około 70 m2 koszt inwestycji zaczyna się od 42 tys. zł (nie pobieramy opłaty licencyjnej)
 • Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1 tys. zł

Proces otwarcia pizzerii Biesiadowo

 1. Podpisujesz umowę
 2. Dostajesz szczegółowy instruktaż prowadzenia placówki
 3. Dostosowujemy projekt aranżacji lokalu
 4. Dostosowujemy projekt technologiczny
 5. Dostajesz wszystkie potrzebne materiały i receptury

 

Galeria

Najpopularniejsze franczyzy