Oferujemy pełen zakres usług prawnych dla klientów biznesowych. Współpracujemy z kancelarią prawną, która specjalizuje się w prawie gospodarczym, prowadzi również sprawy z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, odszkodowań oraz doradza w prowadzeniu biznesu.

Pomoc prawna dla firm obejmuje:

  • Porady prawne
  • Zakładanie przedsiębiorstw
  • Opracowywanie i opiniowanie umów
  • Stałą lub doraźną obsługę prawną
  • Zastępstwo procesowe

Proponowane modele rozliczeń

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z klientem i może mieć formę ryczałtową, prowizyjną lub w oparciu o stawki godzinowe. W przypadku niektórych spraw przewiduje się możliwość ustalenia z klientem wynagrodzenia, którego istotnym elementem będzie premia od sukcesu (tzw. success fee).

Pamiętaj o kilku zasadach zanim podpiszesz umowę z Kontrahentem!

  • Przeczytaj dokładnie umowę i wyjaśnij zapisy, których nie rozumiesz oraz doprecyzuj wyrażenia, które są niejednoznaczne.
  • Każdy zapis w umowie wywołuje skutek prawny i słowne zapewnienie: "że to martwy zapis, który nie jest stosowany w praktyce" jest niewystarczające. Jeśli coś nie jest stosowane to powinno zostać wykreślone z umowy
  • Sprawdź czy umowa zawiera tzw. klauzule abuzywne (niedozwolone).

Skonsultuj dokumenty z prawnikiem

Działaj profilaktycznie a nie z konieczności, kiedy jest już za późno! Skorzystaj z kompleksowej usługi doradztwa prawnego za z góry określone i stałe wynagrodzenie!

Zapraszamy na spotkanie indywidualne w siedzibie kancelarii w Katowicach, po uprzednim umówieniu się za pośrednictwem formularza kontaktowego. Świadczymy również konsultacje on-line za pośrednictwem Skype'a lub telefonu.

Formularz kontaktowy

Twoje imię*
Pole obowiązkowe

Numer telefonu

Adres e-mail*
Pole obowiązkowe

Miejscowość*
Pole obowiązkowe

Temat*
Pole obowiązkowe

Wiadomość*
Pole obowiązkowe

Obowiązek informacyjny*
Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z informacją dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych poprzez kliknięcie w check-box. Dziękujemy :)

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Captcha (przepisz litery z obrazka)*
Captcha (przepisz litery z obrazka)
Nieprawidłowe dane

.