Szukasz pomysłu na biznes? To dobrze trafiłeś, ponieważ na portalu WlasnyBiznes.pl prezentowane są różne koncepcje biznesowe. Ze względu na formę współpracy, model biznesowy i źródło pomysłu, wyodrębnione zostały następujące grupy:

  1. Franczyza - Partner Biznesowy - Przedstawiciel Handlowy, czyli pomysły skierowane do osób, które chcą skorzystać z gotowej koncepcji biznesowej i są zainteresowane prowadzeniem punktu sprzedaży pod marką franczyzodawcy lub zamierzają prowadzić punkt sprzedaży pod własną marką i szukają partnera biznesowego (producenta, importera, dostawcy, integratora) do współpracy w zakresie dystrybucji i sprzedaży jego produktów.
  2. Przejęcie już istniejącej firmy. W tym celu została stworzona kategoria "Kupię / Sprzedam biznes", która skupia oferty sprzedaży firm z całej Polski, z wszystkich branż.
  3. Własny StartUp związany z nowymi technologiami oraz tradycyjny biznes tworzony od podstaw. W tym przypadku wdrażasz własny pomysł na biznes. Jeśli szukasz praktycznych porad i wskazówek, aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia to zachęcamy Cię do przeczytania poradnika "Pomysł na biznes. Własny StartUp czy sprawdzona franczyza?".

Nie wiesz, jak znaleźć pomysł na własny biznes?

Przeczytaj artykuł "Kategorie pomysłów na własną firmę i dochodowy biznes" oraz wywiady z cyklu "Własny biznes i trzy pytania do kwadratu...", w których przedstawiono różne pomysły na biznes oraz omówiono ważne kwestie z punktu widzenia potencjalnego inwestora.

jak znalezc pomysl na biznes

.