Szukasz pomysłu na biznes? To dobrze trafiłeś, ponieważ na portalu WlasnyBiznes.pl prezentowane są różne koncepcje biznesowe. Ze względu na formę współpracy, model biznesowy i źródło pomysłu, wyodrębnione zostały cztery grupy:

  1. Franczyza, czyli pomysły skierowane do osób, które chcą skorzystać z gotowej koncepcji biznesowej i są zainteresowane prowadzeniem punktu sprzedaży pod marką franczyzodawcy.
  2. Partner handlowy, czyli pomysły skierowane do osób, które planują otworzyć lub już prowadzą punkt sprzedaży pod własną marką i szukają partnera biznesowego (producenta, importera, integratora) do współpracy w zakresie dystrybucji i sprzedaży jego produktów lub chcą zostać przedstawicielem mobilnym (agentem) danej firmy.
  3. Własny StartUp związany z nowymi technologiami oraz tradycyjny biznes tworzony od podstaw. Jeśli planujesz otworzyć firmę i szukasz pomysłu na biznes oraz praktycznych porad biznesowych, aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia, to poradnik "Pomysł na biznes. Własny StartUp czy sprawdzona franczyza?" spełni Twoje oczekiwania.
  4. Przejęcie już istniejącej firmy. W tym celu została stworzona kategoria "Sprzedam biznes", która skupia oferty sprzedaży firm z całej Polski, z wszystkich branż.

Jeśli nie wiesz, jak znaleźć pomysł na własny biznes?

To przeczytaj artykuł Rodzaje pomysłów na własną firmę i dochodowy biznes, w którym przedstawiono różne rodzaje pomysłów na biznes oraz inspiracje do generowania własnych koncepcji. 

jak znalezc pomysl na biznes

.